ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Pardesü

 

Her mevsim tesettür giyimde kullanılan tasarımları ile pardesüler alternatifleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kadın dış giyim ürünlerinden birisi olan pardesü ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneği ile üretilen pardesü modelleri, kış için ayrı yaz için ayrı kumaş tercihleri ile karşımıza çıkmaktadır. Pardesü modellerine baktığımızda standart kullanımlara ek olarak özgün tasarımlara da yer verildiği görülür. Pardesü tasarımlarında kullanılan kumaşlarda, kaşe, keçe, deri, kot seçenekler arasında yer almaktadır. Pardesü ürünleri farklı tarzlara hitap etmeleri ve yoğun talepler sayesinde çeşitli tasarımlara sahip olmaktadır. Bu sebeple de seçim aşamasında alternatif seçenekleriniz çok olmaktadır. Giyim zevkinize göre modeller arasında tercihiniz yapabilirsiniz. Pardesü modelleri ile farklı stiller ile birlikte kullanım imkanı sunmaktadır. Fiyonk, düğme, kemer detayları ile ilgileri üzerine çeken pardesü modelleri ile kombinlerinize yön verin. Kadın dış giyimin önemli parçalarından birisi olan pardesü ile şık kombinlere ulaşın. Kaliteli tasarımları ile göz alıcı görüntülere kavuşan pardesü modelleri butikburuc.com adresinde sizlerle. Çeşit çeşit pardesülerin yer aldığı butikburuc.com alternatifler ile sizlerle.

 

Pardesüler ilk bakışta göze çarpan kombinin önemli parçalarından birisi olması sebebi ile, giyim tercihleri kişiliğin ve tarzın yansıması olarak görülmektedir. Bu durumda dış giyim ürünleri ilk intiba açısından önemli etkilere sebep olmaktadır. Pardesü modelleri ile spor, klasik, modern kombinlere ulaşabilirsiniz. Kendinizi en iyi yansıtan kıyafetlerden olan pardesü modellerini doğru seçmek, tarzınızın yansımasını da olumlu yönden etkileyecektir. Seçim yaparken kumaşı, rengi ve ince detaylarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıntılarına önem verdiğiniz takdirde şık ve modern bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Pardesü tasarımları arasında yer alan pile detaylı tasarımlar ile estetik bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

Kadın Pardesü

 

Kadın dış giyim ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan kadın pardesüler ilgi çekici tasarımları ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Genel kullanım olarak fermuarlı yada düğmeli modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Uzun yapıları ile fit ve zarif bir görüntüye kavuşmanızı sağlayan pardesü modelleri ile fit bir görüntü elde edebilirsiniz. Göz alıcı kıyafet tasarımları ilginizi çekiyorsa, nakışlı kadın pardesüler sizler için uygun modeller olmaktadır. Ağırbaşlı ve şık kadın giyim ürünlerinden olan pardesü çeşitleri modern çizgiler ile tasarlanmaktadır. Sezonun en gözde pardesü modelleri, bej, kahverengi, bordo ve haki renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Kadın pardesü tasarımları arasından seçim yaparken kişisel zevklerinize göre karar vermelisiniz. Her kadının giyim ürünlerinde tercihleri farklı olmaktadır. Kimileri belden bağlamalı modelleri seçerken, kimisi de düğmeli yada fermuarlı modelleri daha çok tercih etmektedir. Bu anlamda da birçok alternatifi ile kullanıcıya göre hitap eden modellerden oluşan pardesü ürünleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Pardesü Modelleri

 

Tarz sahibi kadınların öncelikli tercihleri kadın pardesü modelleri her yaştan kadına hitap edebilen ürünlerdir. Pardesü tasarımları sade, klasik, spor tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımları ile göz dolduran pardesü modellerinde yaka detayı olarak, hakim yaka, sıfır yaka ve gömlek yaka kullanılmaktadır. Her bir detayın ayrı tarzlara vurgu yaptığı pardesü modelleri ile modern görüntüye kavuşabilirsiniz. Pardesü modelleri kış aylarına özel olarak üretilen, kaşe, keçe gibi kumaşlar ile üretilmekte olup soğuk havalarda kullanım için uygun dış giyim ürünlerinden olmaktadır. Yaz ayları gelindiğinde ise keten, penye, pamuklu kumaş ağırlıklı tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple pardesü modelini seçerken mevsim koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, kot ve deri üretimlerine de yer verilen pardesü koleksiyonlarında ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanız kolaydır. Uzun yapıları ile tesettür giyim kadar rahat giyime ağırlık veren kadınların dikkatini çeken ürünler olmaktadır. Seçeceğiniz pardesü modelini hangi kumaş giysiler ile birlikte kullanacak olmanız da önemlidir. Doğru tercihler ile pardesü modelleri ile şık ve zarif bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

 

Kaliteli tasarımları ve şık yapıları ile dikkatleri üzerine çeken pardesü modelleri her tarza uyum sağlayabilen yapılara sahiptirler. Farklı tarzlara hitap etmeleri sayesinde birden fazla kombine uyum sağlayacak modelleri üretilmektedir. Cep detayları ve nakış motifleri ile hareketlendirilen pardesü modelleri ile kombinlerinize yön verin. Özel anlarda ve davetlerde kullanmak için, koyu renkli ve klasik yapılarda ürünlere öncelik verebilirsiniz. Günlük kullanım için daha çok hareket özgürlüğü sunan rahat kalıplarda ürünlere öncelik vermelisiniz. Pardesü modelleri uzun yapıları ile tüm bedeninizi kaplayacak özellikte olsa da açık olarak kullanmayı tercih edeceğiniz zaman içinize giyeceğiniz kıyafetler ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Renkleri açısından farklılık oluştuğu takdirde kombinleriniz karışık bir izlenim vermemesi için uyuma dikkat etmeniz gereklidir.

 

Pardesü Fiyatları

 

Pardesü modelleri, kaliteleri, yapıları, kumaşları, kalınlıklarına göre fiyatlandırmaya tabi tutulurlar. Kalitesi ile doğru orantıda fiyatlara sahip olmaktadırlar. Kalın ya da ince olmaları da fiyatlarında etkili olan detaylardır. Kışlık olarak üretilen pardesü fiyatları ile yazlık olarak üretilen modelleri arasında farklılıklar olmaktadır.

 

Pardesü Modelleri ve Fiyatları

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.