1 2 3 >

Etek

 

Etekler, geçmişten günümüze her alanda modaya damgasını vuran ve her tarza hitap eden ürün çeşitliliği ile kadınların dolaplarında yerini almaktadır. Bundan sonra da, bu popülerliğini devam ettirecek ve her dönem kadınların gözdesi olmayı sürdürecek gibi görünüyor. Geçmiş veya günümüze bakıldığında etekler kimi zaman ufak bir detaylar ile kimi zaman yansıttığı tarzlar ile modaya yön verdiği görülebilir olsa da klasikleşmiş kalıplar var ki yıllara meydan okumayı sürdürmektedir. Bu durumun en büyük temsilcisi olarak kalem etekleri vermek yanlış olmaz. İş hayatına atılan kadınların her geçen gün artması beraberinde ‘’bugün ne giysem?’’ sorusunu da getirmektedir. Kadınlar için her alanda şıklık ön planda tutulmaktadır. Bu şıklık anlayışı bazen klasik, bazen gösterişli nitelikte olsa da sonuç hep aynı noktaya çıkar; kendini güzel hissetmek. Kadınlar tarzlarını kıyafetlerinde yansıtmak ve ortaya çıkan görüntüden de memnun olmak isterler.

 

Özellikle dönem kıyafetlerin asilliğini gördükçe, geçmişte kadınların giyim konusunda gösterdikleri çabalara hayran kalmamak elde olmasa gerek. Uzun etekler, danteller ve drapelerle süslenmiş korseler ile ön plana çıkarılmış ayrıntıları gördükçe o yıllarda kadınların şıklıkları bolca göz doldurur niteliktedir. Günümüze bakıldığında korselerin yokluğu kimi kadına göre eksiklik kimi kadına göre ise tam yerinde bir tercih olarak görülmektedir. Özellikle dönem dizi ve filmlerini izleyenlerin denk geldiği nokta var ki, her ne kadar hoş ve göz alıcı görüntü yansıtsa da korselerin çok da rahat bir kullanıma sahip olmadığı gözlenen bir gerçektir. Bu ufak ayrıntıyı atlarsak bu kıyafetler kadınları fazlasıyla şık ve gösterişli gösterdiği konusunda ortak görüşte buluşabiliriz.

 

Günümüze geldiğimizde ise etekler her kadını ortak paydada buluştuğu bir giyim grubu olmaktadır. Etek modelleri, kalem etek, mini etek, midi etek, kloş etek, uzun etek gibi yapılarda karşımıza çıkmaktadır. Bunların dışında kullanılan kumaşları ve farklı detaylara sahip olmaları da etekleri kendi aralarında gruplandırmamıza olanak sunmaktadır.

 

Kadın Etek

 

Rahat kıyafetler ve kalitenin sembolü olan ürün avantajları konusunda, çok farklı ve değişik örnek seçenekler var. Dizüstü kareli modeller, belden lastikli piliseli ürün alternatifleri, aynı kategori içerisinde buluşmuş ve kadınlara büyük destek sağlamıştır. Farklı boyut, ölçü ve muazzam tasarımlarla birlikte, yırtmaçlı ve desenli modelleri burada konuya dâhil etmek gerekir.

 

Son derece uygun koşullarda geniş bir kategorinin ürünü olan kadın etek model seçenekleri, ihtiyaçların hızlı ve güvenilir şartlarda karşılanmasına büyük destek sağlamıştır. Firmamızın burada ortaya koyduğu geniş yelpaze ve avantajlı seçenekler, her bakımdan insanların memnuniyet duyduğu ürün çözümlerini gözler önüne getirmiştir. Hızlı bir şekilde değerlendirme yapmak suretiyle, buradaki kaliteli ürünleri iyi bir fırsat olarak görebilirsiniz.

 

Etek Fiyatları

 

Kadınlar için tasarlanmış modaya uygun kıyafetler, oldukça şık ve estetik detaylar ortaya koyuyor. Günümüz piyasasında uygun alışverişi destekleyen çözümlerle birlikte, etek fiyatları gayet makul bir sonuç yaratmıştır. Karşınıza çıkmış pek çok farklı etek modelini iyi bir fırsat olarak görebilirsiniz. Bu ürünleri elde etme noktasında ise bütçenize uygun fiyatlar size ışık yakacak ve yardımcı olacaktır.

 

Çok hoş ve modaya uygun ürün tercihlerini sayfalarımızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz. Burada karşınıza çıkan seçenek ve fırsatların yanı sıra, kalite bakımından çok önemli çözümleri değerlendirmek size büyük kolaylık sağlayacaktır. Oldukça avantajlı bir şekilde ürün modelleri ortaya çıkarken, buradaki modelleri iyi bir şans ve kabiliyetli bir fırsat olarak değerlendirmek gerekir.

 

Etek Modelleri

 

Kadın etek modelleri ile şıklığınızı ön plana çıkarın. Etek modelleri, mini, midi, uzun, kloş, çan, kalem ve asimetrik kesimler olarak kendi içerisinde farklı tasarımlara sahip olmaktadır. Ayrıca, piliseli, beli büzgülü, beli lastikli, yırtmaçlı gibi detaylara sahip olan etek modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Etek modellerinde kullanılan kumaş çeşitleri, şifon, kot, penye, deri, süet ağırlıklı olmaktadır. Her birisi kendi içerisinde bir tarzı temsil eden etek modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ofis şıklığını yakalayabileceğiniz kalem etek modellerinin yanısıra, günlük kullanımda tercih edebileceğiniz beli lastikli ve beli büzgülü kadın etek modelleri sayesinde kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

 

Kadın etek modelleri her mevsimde değerlendirilebilen ürün gruplarından birisi olmaktadır. Yaz aylarında tek olarak kullanılabileceği gibi kış aylarında çizme ve botlar ile de kombinleyebilirsiniz. Bu sayede her mevsimde eteklerinizi değerlendirebilirsiniz. Özellikle midi etek modelleri, mevsim geçişlerinden etkilenmeyen etek modellerinden olmaktadır. Yaz aylarında, spor ayakkabı ve sandaletlerle kombinleyebileceğiniz gibi, bahar mevsimlerinde ise bot modelleri ve ceketler ile de midi etek modellerini değerlendirebilirsiniz. Etek şort modelleri de alternatif olarak sevebileceğiniz alt giyim ürünlerinden olabilir. Etek ve şort formlarını aynı üründe bir araya getiren bu modeller ile etek şıklığı ve şort rahatlığına tek üründe kavuşabilirsiniz. Etek şort modelleri, bu ikili etkileri sayede de kadınların son dönemlerde sevdiği alt giyim ürünlerinden birisi olmaktadır.

 

Mini Etek

 

Her dönemin modasına ayak uydurabilen zamansız olarak nitelendirilen parçalardır. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi klasik takım ile birlikte kullanmaya da uygun olan mini etekler gözleri üzerinize çekecektir. Mini etek kategorisi etek modelleri içerisinde en fazla çeşitlendirilen modellerdendir. Yazlık etekler, abiye etekler, koton etekler, kadife etekler, kışlık etekler olarak kumaş yapılarına göre çeşitlendirilebilirler. Yaz aylarında şifon gibi sıcak havalarda bunaltmadan kullanım kolaylığı sunan etekler kullanılırken, bahar ayları geldiğinde daha çok koton mini eteklere öncelik verilebilir. Kış ayları geldiğinde ise kadife mini etekler tercih edilebilir. Bunun yanısıra çorap ile kullanıldığında birçok etek modeli kış kullanımına uygun olmaktadır. Özellikle mini etekleri uzun çizmeler ile kullandığınızda şık bir görüntü yakalamanızı da sağlayacaktır. Abiye mini etekler ise özel davetlerde iki parça kombin ile yakalamak istediğiniz havayı size sunacaktır. Pullu payetli olarak tasarlanan nu etekler düğünlerin partilerin için en sık tercih edilen ürünlerden olmaktadır.

 

Mini etek ile kombinler, günlük kullanıma uygun olsun rahat kullanım sunmasını istiyorsanız, spor ayakkabılar ile oluşturacağınız kombinler sayesinde beklentiniz karşılanmış olacaktır. Sade bir gömlek ile kombinlenen mini etekler ile daha sade ve hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Gece gezmelerinde gözleri üzerime çekmek istiyorum mu diyorsunuz, yırtmaç detaylı mini etekler sizler için en uygun ürünler olmaktadır. Topuklu ayakkabı ile birleştiğinde yırtmaçlı mini etek modelleri beklentileri fazlasıyla karşılayacak giyim parçalarından olmaktadır. Mini etekler kadınsı görüntüyü yakalamak için en ideal parçaların başında gelmektedir. Modası hiç geçmeyen mini etek şıklığı ile aradığınız etkiyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 

Kalem Etek

 

Gündüz kullanıma uygun olduğu ölçüde gece kombinlerinde de uygunluğu sebebiyle sevilen tasarım ürünlerden olmaktadır. Her iki türlü de uyarlanabilir olmaları dolayısıyla da kullanışlı parçalardan birisi olmaktadır. İş hayatında kadınların bir numaralı kurtarıcı olmaktadır. Ayrıca, kalem etekler zariflik ve şıklığın en kolay yansıtıldığı kombinlerin vazgeçilmez parçası olmaktadır. Kalem eteği sadece bu alanda değerlendirmek çok doğru bir yargı olmaz. Kalem etekler, yumuşak ve estetik yapıları sebebiyle günlük kullanıma da uygun modellerden birisidir. Bel oyuntusundan diz kapağına kadar inen kesime sahip olmalarından dolayı kadınları ince ve zarif bir görüntü yakalamalarını sağlamaktadır. Kalem etek modellerinde yaz için ayrı kış için ayrı kumaşa sahip etek modelleri tercih edilebilmektedir. Kışın daha çok sıcak tutacak triko kumaşlardan oluşan tasarımlar öncelikli tercih edilirken yaz aylarında daha ince kumaşlardan tasarlanan etek modelleri tercih edilmektedir.

 

Kalem etek kombinleri; kalem etek bel oyuntusunu açığa çıkarmaları ve ince göstermeleri sebebiyle oluşturdukları hava gereği yapılan kombinlerde de bu durumun devamlılığının sürdürülebilmesi, istenilen etkiyi yakalamayı kolaylaştıracaktır. Kalem etek kombinlerinde mevsimin etkisi de olmaktadır. Yaz-kış uyarlanabilen etek modellerinde olan kalem etekler, yaz aylarında Bunun yanı sıra ayakkabı seçimi noktasında da stiletto ve uzun çizmeler en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden olmaktadır.

 

Midi Etek

 

Midi etek olarak adlandırılan parçalar, mini etekler ile maxi eteklerin arasında kalıplardan oluşan modellerdir. Midi etek modelleri, mevsim kısıtlaması olmadan yaz/kış kullanıma uygun ürünlerinden oluşmaktadır. Bu sebeple de her kadının dolabında gönül rahatlığı ile bulundurabileceği parçalardan olmaktadır. Buna rağmen, genelde bahar dönemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Midi eteklerin kişiye kattığı etki zarif ve hoş görüntü olmaktadır. Bu noktada tarzı yönlendiren etki ayakkabı seçiminden gelmektedir. Seçilen ayakkabıya göre şekillenen bir yansıma olmaktadır. Sandalet ile yaz akşamlarına hazır olmanız mümkünken, çizmeler ve botlar ila bahar ve kış aylarında hayal ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ofis şıklığı için olduğu kadar şık bir davete kadar pek çok aktivite ve ortam için uygun olmaktadır. Midi etekler genç yetişkin her kadına hitap edebilecek etek modellerinden olmaktadır.

 

Maxi Etek

 

Etek boyu ayak bileklerine kadar uzanan etek modellerine verilen isim maxi etek olmaktadır. Düz ve pileli tasarımları ile daha sık karşımızı çıkmaktadırlar. Özel anlarda olduğu kadar günlük kullanıma da uygun tasarımlara yer verilen maxi etekler rahatlık noktasında da oldukça başarılıdır.

 

Hem havalı hem tarz olmak isteyen kadınların tercih edebileceği modellerden birisidir maxi etekler. Doğru kombinler ile aranılan etkiyi kolay bir şekilde yakalamak mümkündür. Yaz aylarında ince gömlek ve bluzlar ile kullanılabilirken, kış ayları geldiğinde ise kalın kazaklar ile de çok şık kombinler oluşturmak mümkün olmaktadır. Kısa kot ceket modelleri ve deri ceketler de sıklıkla kombinlenen seçeneklerden olmaktadır.

 

Etek Modelleri ve Fiyatları

 

Ayrıcalıklı ürünler ve kaliteli tercihler her bakımdan insanlara büyük destek sağlıyor. Gözle görülen muazzam bir ürün bütünlüğünü değerlendirmek istediğiniz noktada, buradaki fırsat bütünlüğü size her zaman yardımcı olacaktır. Etek modelleri ve fiyatları uygun bir şekilde birbirini tamamlayan sonuçlar yaratıyor. Modeller, fiyatlar ve kaliteli ürün örnekleri sayesinde, çok cazip çözümleri en iyi şartlarda değerlendirmek söz konusu olmaktadır.

 

Tasarımcıların yoğun emek vererek ortaya koymuş olduğu ürün ve örnekler, muazzam bir kıyafet eserinin çözümünü ön plana getirmektedir. Fiyat ve kalite performansının yanı sıra, aynı zamanda zengin ürün modelleri konusunda çok önemli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde gayet sağlıklı ve nitelikli ürün örneklerini önemli bir fırsat yelpazesinde değerlendirmek sizin için çözüm yaratacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.