Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Atkı
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil

Kadın Atkı

 

Giyim ürünlerinde hepsinde geçerli olan moda trendi detayı atkılar için de kendisini göstermektedir. Her sene farklı bir detayla üretilen atkı modelleri olmaktadır. Her yaş grubuna uygun atkı ürünler soğuk havalarda siz ve sevdikleriniz için kurtarıcı parçalar olmaktadır.

 

Kadın atkı çeşitleri, kalın ve ince yapıların yanı sıra dar ve geniş kalıpları ile de karşımıza çıkmaktadır. Geniş kalıpta olan atkı modellerini şal gibi omuzlarınıza sarma imkânı da elde edebilirsiniz. Bu yöntemli ile sıklıkla kullanılan atkı modelleri alternatif kullanım şekilleri sayesinde ayrıca talep edilen ürünlerden olmaktadır. İster boynunuzda, isterse şal gibi omuzlarınızda kullanabileceğiniz atkı modellerini zevkinize göre uyarlayabilirsiniz.

 

Kadın Atkı Modelleri

 

Vücudu sıcak tutmakta başarılı sonuçlar ortaya koyan atkı modelleri aynı zamanda şık bir görünüm sunmaktadır. Kadın atkı modelleri, ekose desenleri, geometri desenler ya da düz çizgiler ile tasarlanan ürünlerdir. Yünlü ve kalın yapıları sayesinde soğuk havalarda en az etkileneceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Kış kombinlerinin etkileyici parçaları olan atkı modelleri, kendi başına ilgi uyandırıcı yapılarda ürünlerden birisidir. Kadın atkı modelleri, yün, polar, kaşmir gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. Atkı modelleri yumuşak yapıları ile sıcak tutan parçalardan birisidir. Kadın atkı modelleri farklı bağlama stilleri ile ön plana çıkan aksesuarlardır.

 

Kadın atkı modelleri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi polar atkı modelleridir. Polar atkı tasarımlarında ekose desen detayları daha çok tercih edilmektedir. Bunun dışında püskül detayları da atkı tasarımlarında öncelik verilen ayrıntılardır. Püskül detayları sayesinde modern ve şık bir görünüm kazanan atkı modelleri kombinlerinizi de aynı oranda etkileyici olmaktadır. Klasik ve sade giyinmeyi seven kadınlar için, tek renk ve klasik yapılar en iyi tercih olmaktadır. Kaliteli yapıları ile kaşmir atkı modelleri de alternatifler arasında yer almaktadır. Kalın giyim ürünleri ile rahat edemeyen kadınların yardımına kaşmir atkı tasarımları koşmaktadır. Daha ince ve hafif yapıları sayesinde bunaltmayan kumaşları sayesinde aradığınız özellikte olan kaşmir modelleri bu sezonun da vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Hareketli ürünler daha çok ilginizi çekiyor ise uçlarında suni kürk detaylarının yer aldığı kadın atkı modelleri sizler için üretilmektedir. Suni kürk detayı sayesinde etkileyici bir tasarım etkisine kavuşan atkı modelleri ile gözler üzerinize çevrilecek.

 

Kadın Atkı Fiyatları

 

Kadın Atkı Modelleri ve Fiyatları

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.