Kaban
₺1.499,99 KDV Dahil
₺1.666,66 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Kaban
₺799,99 KDV Dahil
₺888,88 KDV Dahil
Kaban
₺699,99 KDV Dahil
₺777,77 KDV Dahil
Kaban
₺699,99 KDV Dahil
₺777,77 KDV Dahil
Kaban
₺699,99 KDV Dahil
₺777,77 KDV Dahil
Kaban
₺699,99 KDV Dahil
₺777,77 KDV Dahil
Kaban
₺599,99 KDV Dahil
₺666,66 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Kadın Kaban

 

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte gardıroplarda da hareketlenmeler başlamaktadır. Yazlık ve mevsimlik ince kıyafetlerin yerini kış aylarına uygun olan daha kalın ve soğukta etkili olacak giyim ürünleri almaktadır. Kış aylarının en önemli giyim parçalarının başında dış giyim ürünleri gelmektedir. Dış giyim ürünlerini seçerken tek bir kombin ile uyumlu olmasına değil birden çok kombine uyum sağlayacak ürünlerden seçmek daha doğru bir tercih olacaktır. Tüm kış süresince sıklıkla kullandığımız göz önüne alırsak bu ayrıntı önemlidir.

 

Dış giyim ürünleri denildiği zaman akla ilk gelen parçalardan birisi kabanlardır.. Özellikle kışın en yoğun yaşandığı dönemler geldiğinde kurtarıcımız kadın kaban ürünleri olmaktadır. Kabanlar soğuk havalardan korunmamız için en çok etkiye sahip dış giyim ürünlerinden olmaktadır. Kadın kaban modellerini incelediğimizde, kalıpları, ufka detayları ve renkleri ile birbirinden ayrılan ürünlere sahiptirler. Kadın kaban ürünleri içerisinde, her kadının kendi tarzını yansıtacak bir kaban modeline sahip olacağı kadar geniş bir ürün çeşitliliği mevcuttur.

 

Kadın Kaban Fiyatları

 

Rahatlık ve kalite söz konusu olduğunda, burada ortaya koyduğumuz ürünler her zaman size önemli derecede destek sağlayacaktır. Zarafet, estetik ve muazzam desen bütünlüğü ile tam da beklediğiniz ürün örneklerini burada görebilirsiniz. Dikkatinizi çekecek en önemli konuların başında uygun fiyatlar gelecektir. Ürün kalitesi ve makul seçenekler şık bir bütünlük yaratırken, özellikle yeni sezon ürünlerini buradaki ayrıcalıklı pozisyonda değerlendirmek gerekir.

 

Soğuk havalarda koruyacak ürünler ön plana gelirken, kadın kaban fiyatları çok uygun bir şekilde kolay ve avantajlı alışverişe destek sağlıyor. Zarif ve kaliteli ürün yelpazesini takip ettiğiniz noktada, çözüm ve fırsatları kendiniz için bir avantaj olarak görebilirsiniz. Firmamız yıllar boyunca yoğun çalışmış ve sizin için önemli çözümler üretmeye devam etmiştir. Kumaş kalitesi ve tasarım bütünlüğü kendini gösterirken, ince işçilik detayları ile sağlık ürünler karşınıza geliyor.

 

Kadın Kaban Modelleri

 

Kadın kaban modelleri ile kışa hazırlıklı olun. Soğuk havaların gelmesiyle birlikte daha kalın giysilere yönelmeler başlamaktadır. Kat kat giysilerin giyildiği kış aylarının istisnasız en çok tercih edilen kadın dış giyim ürünlerinin başında kaban modelleri gelmektedir. Kadın kaban modelleri kış aylarında sizi sıcak tutacak kalıplarda üretilmektedir. Bu sayede soğuk havaların gelmesi ila kaban modellerine taleplerinde artışlar ortaya çıkmaktadır. Kadın kaban modelleri, kaşe, kürk, ekose, süet gibi yapılarına göre ayrılmaktadır. Özellikle farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken kadın kaban model çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Renkleri ile kumaşları ile astarlı ya da astarsız olmaları ile kısacası her bir ayrıntısı ile seçim şansına sahip olduğunuz kaban modelleri ile hem şık hem rahat bir giysiye ulaşabilirsiniz.

 

Kadın kaban modellerine baktığımızda; kaşe kaban, peluş kaban, oversize bomber kaban, crop kaban modelleri olarak kendi arasında farklılaşan tasarımlara sahip olmaktadır. Bu modeller içerisinde klasik olarak her sezon karşımıza çıkan modeller olabileceği gibi, yeni sezon tasarımları ile de karşımıza çıkabilmektedir. Kaşe kadın kaban modelleri son zamanlarda en gözde dış giyim ürünlerinde birisi olmaktadır. Özellikle klasik tarzı benimsemiş, farklı tasarımlara yönelmeyi çok sevmeyen kadınların gözdesi olan kaşe kaban modelleri, bu sezonda da vazgeçilmezler arasında olmaktadır. Kısa etek ve elbiselerle çok şık birliktelikler oluşturan kaşe kabanlar, ofis şıklığı yakalamak isteyenlerin de ilk tercihlerinde olmaktadır. Özellikle uzun çizmeler ile tamamlanan kombinler göz alıcı nitelikte olmaktadır.

 

Bunun dışında sezona yeni olarak katılan tasarımlardan olan crop kaban modelleri farklılık sevenlere hitap eden dış giyim ürünlerinden olmaktadır. Kısa yapıya sahip olan crop kaban modelleri rahatlığa önem veren ve spor giyim tarzını benimsemiş kadınların sevdiği modellerden olmaktadır. Crop ceketlere oranla yapıları daha kalın özellikte olmaları nedeniyle kış için kullanıma da uygun ürünler olmaktadır. Aynı crop modellerde olduğu gibi, bu sezonda yer alan yeniliklerinden bir diğeri ise, oversize bomber kabanlardır. Oversize rüzgârının etki ettiği giyim ürünlerinden birisi de kaban modelleri olmaktadır. Oversize giyim rahatlığından vazgeçemeyen kadınlar için kış aylarında da rahat şıklığı yakalamak bu modeller sayesinde mümkün olmaktadır.

 

Sezon trendlere göz attığınızda karşınıza en sık çıkan yapıların oversize modeller olduğundan bahsedilebilir. Oversize yapıları kazak ve gömleklerin ardında bu sezonda da kaban modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Kaşe kabanlarda, peluş kabanlarda, bomber kabanlarda ve suni kürk kaban modellerine baktığımızda oversize kalıplara sahip olduğunu görmek mümkün. Kadın kaban modellerinde kullanılan renk çeşitliliği konusunda ise pastel tonlardan koyu renklere kadar her türlü zevke uygun renkler mevcut olmaktadır. Ayrıca ara ara kendisinden söz ettiren kırmızının tonları da bu sezonda kaban modellerinde de kendisine yer bulmaktadır. Kadınlar giyim tarzlarını benimseme noktasında, tek bir tarza sahip olan kadınlar ve ruh haline, sezon modasına göre giyim tarzını değiştiren kadınlar olarak farklı gruplanabilirler. Bu iki duruma uygun kadın kaban modeli de bulunmaktadır. Klasik tarzı benimseyenlerin en sevdiği kaşe kabanlar, farklılıkları seven kadınlar için bu sezonda karşılaştığımız bomber yapılarda ve pelüş yapılarda kaban modelleri örnek olarak verilebilir. Bu iki kaban modeli de farklılık sevenler için birebir olan ürünlerdendir. Özellikli pelüş ayrıntısı bu sezon, detay olarak olduğu gibi model olarak da kadınların beğenisine sunulmaktadır. Bunun dışında kaban modellerinde kullanılan desen detaylarında, ekose, kaz ayağı, kareli desenlerin ön plana çıktığı görülmektedir. Özellikle ekose desenler bir dönem çok göz önünde olan desenlerden birisi iken bu sezon kaban modellerinde de şık tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Ve artık klasikleşmiş desenlere girmeye aday olan kare desen detayı da bu sene öncelikli olan detaylardan birisi olmaktadır.

 

Kadın kaban modelleri ufak detaylar ile bambaşka tarzları yansıtabilirler. Bir kaban modeli yaka detayı, kol detayı, boyu, deseni gibi ayrıntılar sayesinde farklı olabilmektedirler. Alacağınız modelde bu ayrıntılara odaklandığınız takdirde tarzınızı yansıtan modele kavuşabilirsiniz. Bu anlamda baktığımızda omuz ve kol detaylarında standartların dışında olarak bu sezon, düşük omuz kaban modellerinin yanı sıra truvakar kol kaban modelleri göze çarpmaktadır. Truva kol olarak bahsettiğimiz detay, kol oranının dirsekte sonlanmasıdır. Truvakar kol son dönemlerde bluzlar ve gömleklerin ardından kaban modellerinde kendini göstermektedir. Kaban modellerinde en büyük etkiye sahip detayların başında yaka yapısı gelmektedir. Yaka detayı yapılarına göre; katlı yaka, dik yaka olarak ayrılmaktadır. Bunun dışında ise suni kürk yaka detayı ve triko yaka detayı gibi kullanılan materyal açısından da farklılaştıklarını görmek mümkün olmaktadır. Bunların dışında düğmeli kaban modelleri ve belden bağlamalı kaban modelleri olarak da çeşitli tasarımlardan oluşmaktadırlar. Özellikle klasik düğme detayına ek olarak belden bağlamalı modeller sıklıkla karşımıza çıkan modellerden olmaktadır.

 

Kadın Kaşe Kaban

 

Kadınların gözdesi kaşe kaban modelleri kendi içerisinde farklı tasarımlara sahip olmaktadır. Kürk detayları ile hareketlendirilen kadın kaşe kaban modelleri kış aylarının en çok sevilen ürünleri olmaktadır. Ayrıca kaşe kaban modelleri ile ofis şıklığına da kavuşabilirsiniz. Çalışan kadınların sıklıkla tercih ettiği modellerin başında kaşe kaban modelleri gelmektedir. Moda trendlerinde de kendisine sık sık yer bulan kadın kaşe kaban modelleri ile şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Klasik giyimin vazgeçilmez parçası olan kaşe kaban modelleri ile trendleri yakalayın.

 

Kadın Peluş Kaban

 

Peluş modaya yön vermeye devam eden detaylardan olmaktadır. Peluş detayı çanta modelleri, kapşonlu ve yaka detaylarının ardından kaban modellerinde de etkisini göstermektedir. Geniş kalıplara sahip olan kadın peluş kaban modelleri kalça hizasında biten boy oranına sahip olduğu gibi dizlere kadar uzanan modellere de sahip olmaktadır. Yumuşak yapıları ve sıcak tutmalarından dolayı sevilen yeni sezon ürünlerinden olmaktadır. Krem, beyaz ve siyah renkleri ile daha çok karşılaştığımız peluş kaban modelleri kadınların sevdiği ürünler arasında yerini almaktadır.

 

Kadın Kaban Modelleri ve Fiyatları

 

Eşsiz ve muazzam bir güzelliğe sahip olan kaban modelleri, estetik zarif ve avantajlı tercihleri göstermek durumundadır. Böylesine önemli bir pazarda ürün kalitesine baktığınız gibi, aynı zamanda ekonomik fiyatları her zaman makul koşullarda değerlendirmek gerekir. Kadın kaban modelleri ve fiyatları göz önüne gelirken, eşsiz modelleri ekonomik fiyatlarla değerlendirmek söz konusu olmuştur.

 

Burada karşınıza çıkan muazzam kalite anlayışı ve cazip seçenekler, her şekilde ihtiyaçların güvenilir bir şekilde karşılanmasına destek vermiştir. Muazzam bir estetiği ve olağanüstü kaliteyi takip ettiğiniz noktada, size tavsiye edilen örnekler her zaman daha büyük destek ve avantaj sağlayacaktır. Çok makul bir çerçevede karşınıza gelmiş ürün örnekleri, her zaman daha büyük avantajlar ve daha cazip çözümler üretmeye devam edecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.