1 2 3 >

 

Kadın T-shirt Fiyatları?

  Kadın t-shirt fiyatları, t-shirt modellerinin yapısı, modeli, kumaşı, işçilik özellikleri ve markası gibi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterir. Kadınların özellikle gündelik yaşamda tercih ettiği giyim ürünlerinin başında t-shirtler gelmektedir. Yaz aylarında tek, kış aylarında ise ceket ya da gömlek içine rahatlıkla kombinlenebilir. Rahat kullanım imkânı olan bu ürünler, fiyat konusunda ise her kesimden bütçeye hitap eden seçenekleri vardır. Bu seçenekler arasında kadınlar tarzlarına uygun olan modelleri rahatlıkla seçebilir. Kısa kol, uzun kol, yazlık, baharlık gibi geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarına sunulan giyim ürünlerinden en çok tercih edilen çeşittir.

Kadın T-shirt Modelleri Nelerdir?

  Modaya uygun olarak tasarlanmış kadın t-shirt modelleri her zevkten birçok kadının oldukça fazla renk seçeneği ile karşısına çıkmaktadır. Gerek günlük hayatta gerekse özel gün ve gecelerde yada spor yaparken pek çok alana özel olarak tasarlanmış binlerce model seçeneklerine sahip giyim ürünlerindendir. Rahat, konforlu, dikkat çeken tasarımları ile şık ve tarz bir stil elde edilebilir. 

  T-shirt denilince akla sadece kısa kollu modeller gelmemelidir. Tesettürlü kadınların da rahatlıkla kullanabileceği uzun kollu, rahat ve geniş kesime sahip modeller de mevcuttur. Vücut hatlarını belli etmeyen bu modeller diz ve diz üstüne gelecek şekilde tasarlanmıştır. Başlıca t-shirt modelleri şu şekildedir: 

 • Polo Yaka T-shirt Modelleri: Kadın polo yaka t-shirt bir tür gömlektir. Gömlek tarzında yakası olan bu modelin iki ya da üç düğmeli modelleri vardır. Klasik, spor tarzda giyinmeyi seven kadınların tercih edebileceği modellerin başında gelir. Hemen hemen her renkten çeşitleri mevcuttur.
 • Basic T-shirt Modelleri: Basic kumaştan yapılmış bir çeşit pamuklu t-shirt modelidir. Tek renk ve sade tasarımları ile bilinen t-shirt modelleri, ceketlerin, gömleklerin, hırka ve kazakların, içine rahatlıkla giyilebilir. İsteğe göre tek olarak da kullanılan bu modelleri şık ve gösterişli takılar ile kombinlenerek oldukça tarz bir görüntü elde edilebilir.
 • V Yaka T-shirt Modelleri: Yaka kısmı V harfi şeklinde olan bu modeller farklı renk ve desenlerde tasarlanmıştır. Pantolon ve etek gibi alt giyim ürünleri ile kolaylıkla kombin yapılabilen v yaka t-shirtlerin oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi vardır.
 • Bisiklet Yaka T-shirt Modelleri: İnce örme kumaşlardan imal edilen, yakası geniş ve yuvarlak olan t-shirt çeşididir. Kısa kollu ve uzun kollu seçenekleri ile dört mevsim kullanıma uygun modellerdir. 
 • Yırtmaçlı T-shirt Modelleri: Yırtmaçlı t-shirt genellikle yan taraflarında yırtmaç detayı bulunan uzun t-shirt modelidir. Spor esnasında tayt üstüne giyilebilecek ya da fazla kilo problemi olan kadınların kilolarını rahatlıkla kapatacağı bir modeldir. 
 • Baskılı T-shirt Modelleri: Birbirinden güzel ve anlamlı tasarımları ile üretilen baskılı t-shirt modelleri her stile uygun seçenekleri ile göz dolduran bir yapıya sahiptir. Baskılarında solma, yırtılma gibi problemleri olmayan bu modellerin kullanım süreleri de uzundur.
 • Hamile T-shirt Modelleri: Hamile kadınların giyim tarzında aradığı ilk özellik rahatlık ve konfordur. Uzun bir süreç olan hamilelik döneminin özellikle son aylarında vücudun rahat hareket edebilmesi hamile tarzına uygun bir şekilde tasarlanmış t-shirt modelleri ile mümkün olabilmektedir. Özellikle karın kısmını içine alan geniş kesimleri ile kadınların rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar.
 • Yazılı T-shirt Modelleri: Farklı tarzda giyinmeyi seven genç kızların tercih ettiği yazılı t-shirtler, motivasyon mesajları, özlü sözler ya da tek bir anlamlı kelimenin yazıldığı görülmektedir. 
 • Oversize T-shirt Modelleri: Geniş kalıpları ile bilinen oversize, S bedenin L beden şeklinde üretildiği t-shirt modelleridir. Bol ve rahat kullanım imkânı sağlayan oversize kadın t-shirt modelleri genç veya orta yaş her kadına hitap eden seçenekleri vardır.
 • Çizgili T-shirt Modelleri: Son yıllarda moda olan ve oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahip t-shirt modellerinin başında gelir. Her zevke uygun olarak tasarlanmış çizgili t-shirt modelleri dikey çizgiler ya da yatay çizgilerden oluşmaktadır. Çizgilerin kalınlığı modelin özelliklerine göre değişebilir.
 • Penye T-shirt Modelleri: Penye kumaştan yapılmış %100 pamuklu ve sağlıklı olan bu modellerin kullanım süresi de diğer modellere göre daha uzundur. 

Kadın T-shirt Kumaşı Nasıl Olur?

  Günlük kadın giyiminde konfor ve rahatlığı sağlayan giyim ürünlerinden olan t-shirtlerin kumaş özellikleri de bir hayli önemlidir. T-shirt alırken öncelikle kumaşının kaliteli olmasına bakılmalıdır. Aksi takdirde sağlık açısından vücutta alerjik reaksiyonlar baş gösterebilir. Bu durumlara engel olabilmek amacıyla özellikle vücudun nefes almasını sağlayan, teri çekme özelliği olan t-shirtler tercih edilmelidir. T-shirt modellerinin kumaş yapıları yazlık ve kışlık kumaşlar olarak ayrılır. Yazlık kumaşlar, terletmeyen, teri emen ve ince yapısı sayesinde hava alan kumaşlardır. 

  Hammaddesi  doğal olan % 100 pamuk kumaşlar, şile bezi, keten kumaşlar, ipekli kumaşlar, pamuklu krep kumaşlar, poplin kumaşlar, tülbent kumaşlar ve şifon yaz mevsimi için uygun olan kumaşların başında gelir. Kış mevsiminde ise gömlek, ceket, mont gibi kıyafetlerin içine giyilen t-shirt kumaşları ise daha sıcak tutan özellikte olmalıdır. Özellikle yün ve yün karışımı kumaşlar, kaşmir, tiftik, kadife, tüvit ve örme kumaşlar soğuk havalarda tercih edilir.  

  T-shirt kumaşlarında bilinmesi gereken bir özellik ise kaliteli kumaşın nasıl olacağıdır. Öncelikle bakılması gereken kumaşın özelliğine göre dokusu sık ve yoğun olmalıdır. Eğer kumaş dokusunda seyreklik varsa kumaşın kalitesiz olduğunu gösterir. Bir diğer özellik ise dikişlerinin sağlam iplikler ile dikilmiş olmasıdır. T-shirt kenarlarından geçirilen dikişlerin 3 cm pay bırakılarak dikilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde birkaç yıkamada modelin formu bozulur. 

Kadın T-shirt Nasıl Yıkanır?

  Rahatlık ve konfor bakımından kullanıcısını memnun eden giyim ürünlerinden biri olan t-shirtlerin uzun ömürlü olması için yıkanma işleminin bilinçli bir şekilde yapılması gerekir. Kadın t-shirt modelleri yıkanacak ise öncelikle iç etiketinde ki yıkama talimatlarına uyulması gerekmektedir. Her kumaşın yıkanma şekli ve su ısı derecesi farklılık gösterir. Örneğin; baskılı t-shirt modelini yıkarken ters çevrilmesi gerekmektedir. 

  Baskıların zarar görmemesi için bu işlem gereklidir. Ayrıca t-shirtlerde renk değişimi yaşanmaması için yıkama öncesi renk ayrımı muhakkak yapılmalıdır. T-shirt yıkama işleminde gerekli olan bir diğer önemli nokta ise suyun sıcaklık derecesidir. Kısa programlar ve düşük ısılar tercih edilerek yıkama işlemi yapılmalıdır. Isıya dikkat edilmezse t-shirtler küçülür veya üzerinde yer alan baskı, işleme, pul gibi detaylar bozulabilir.

Kadın T-shirt Çekme Yapar Mı?

  Kadın t-shirt modelleri, bilinçsiz yıkama ve kullanım sonucu çekme yapabilir. Özellikle yüksek su sıcaklıkları çekmeye neden olan başlıca nedendir. Bunun yanı sıra makinenin çalkalama yapması, sıkma işlemi ve deterjan gibi faktörler de kıyafetlerin çekmesine sebep olur. Bu durumlara engel olmak için alınan ürünlerin kumaşına dikkat edilmelidir. 

Özellikle t- shirtler pamuklu kumaştan üretilmiş ise çekme olasılığı yüksektir. Bu yüzden etiketinde cotton yazan ürünlerin pamuklu olduğu bilinmelidir ve sıcak su ile yıkanmamalıdır. Ayrıca keten, ipek, penye, viskon, yün ve yün karışımı kumaşlarda yüksek ısıda çekerek boyutlarında küçülme meydana gelecektir. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.