Kapıda ödeme fırsatıyla alışverişinizi evinizden çıkmadan yapmaya ne dersiniz?

Butik Buruç ta beğendiniz ürünleri satın alırken ister kapıda nakit ödeme olarak isterseniz de kapıda kredi kartı ile ödeme seçeğeninden faydanalarak alışveriş yapma şansınız var! Beğendiğiniz elbiseler, kadın ceketler, kadın gömleklerimizden vaya kadın ayakkabı, kadın çanta ve tesettür giyim gibi  aksesuar gruplarımızda yeralan birbirinden güzel tüm ürünleri Butük Buruç ayrıcalığı ile kapıda güvenle ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Kapıda ödeme olan sitemiz üzerinden alışverişinizi tamamlarken ödeme bölümüne geldiğinizde kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek işaretleyin ve işlemizibi bitirin. Herşey bu kadar kolay.

Trendyol kapıda ödeme var mı, Hepsiburada kapıda ödeme varmı, n11 kapıda ödeme varmı bundan sonra bu soruları artık düşünmenize gerek yok.

Tüm kadınmodası, yeni trend ürünler, sezon sonu, indirim ve kampanyalı ürünler imize Butik Buruç tan rahatça alışveriş yaparak kapıda ödeme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kolay iade, kolay değişim hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.