Şal & Fular
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Şal & Fular
₺199,99 KDV Dahil
₺222,21 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şapka
₺149,99 KDV Dahil
₺166,66 KDV Dahil
Şal & Fular
₺39,99 KDV Dahil
₺44,43 KDV Dahil
Şal & Fular
₺49,99 KDV Dahil
₺55,54 KDV Dahil
Şal & Fular
₺49,99 KDV Dahil
₺55,54 KDV Dahil

Şal

 

Kullanım alanı geniş olan aksesuar modellerinden biri olan şal ürünleri yumuşak dokusu ve canlı renkleri ile kullanıcılarını büyüleyecek. Her mevsim modasının severek kullanılan ürünlerinin başında gelen şal ve fular modelleri bu sezonda da aranılan nitelikte ürünler olmaktadır. Kombinlerin tamamlayıcı parçaları olan şal ve fular modelleri kumaşları, desenleri ve yapılarına göre farklı çeşitlere sahip olmaktadır.

 

Şal Fiyatları

 

Kadınların giyim kuşam aksesuarları çok büyük önceliğe sahiptir. Bu aksesuarların tedarik noktasında ürün örneklerimiz isteklere her zaman doğru ve avantajlı bir pozisyonda yardımcı oluyor. Çok şık, hafif ve rahat yapıya sahip olan ürünler, gayet uygun şekilde karşınıza gelmiştir. Kaliteli olduğu kadar ekonomik bir şekilde kendini gösteren şal fiyatları, alışveriş noktasında size önemli fırsatlar ve geniş imkânlar sağlıyor.

 

Müşteri memnuniyetine katkı ve avantajlı destek koşullarında, ürün örneklerimiz size büyük yardım sağlayacaktır. Kumaş kalitesi üst düzeyde ve avantajlı şekilde ortaya çıkarken, hafif ince kumaşlar yaz sezonunda kadınların rahatlamasına büyük destek vermiştir. Aynı zamanda şıklığı tamamlayan ürün örneklerini görmek için, indirimli fiyatlardan ve fırsat yaratan sayfalardan yardım alabilirsiniz.

 

Şal Modelleri

 

Şal modelleri dönemlik moda olan aksesuarlara göre daha uzun süredir trendlerde yer almaktadır. Özellikle şal modelleri moda ürünü olmanın çok uzağında, her daim kullanılan giyim ürünlerine dâhil olmaktadır. Tesettür giyimin önemli parçalarından birisini oluşturması sebebiyle aksesuar olmaktan çok tamamlayıcı giyim ürünü olmaktadır. Bunun yanısıra, her sene farklı renk ve tasarımları ile kombinlere de yön verebilme gücüne de sahip olmaktadır. Klasik olarak kullanılan siyah kadın şal modellerinin dışında, sonbahar ve kış ayları için vizon ve kahve tonlarına da ağırlıklı olarak bir talep olmaktadır. Bu sezon vitrinlerde kahverenginin tonlarını ağırlıklı olarak giyim ürünlerinde görmek mümkündür. Bu tonların aksesuarlar üzerinde de kullanıldığını şal modellerinde görebilirsiniz. Sıcak renklerden olan kahverengi şal modelleri ile şık ve modern bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Tesettür giyim dışında şal modellerinin bir diğer kullanım alanı olarak omuzlara örtmektir. Kalın yünlü yapılarda üretilen şal modellerini soğuk havalarda atkı gibi kullanabilir, omuzlarınızı örtebilir soğuklara karşı koyabilirsiniz. Sıklıkla bu şekilde kullanılan kalın şal modelleri ile kış aylarının sevilen aksesuarları olmaktadır.

 

Şal ve fular modellerini farklı kullanımlar ile değerlendirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Bileğinize, boğazınıza, saçınıza takmak alternatifler arasında yer almaktadır. Ayrıca fular modellerini çantalarınıza bağlayabilir çanta aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanı çok olan fular modelleri küçük yapılarının aksine oldukça kullanışlı ürünler olmaktadırlar. Şal ve fular çeşitleri, sıra boncuklu ve püsküllü modellerin yanı sıra, etnik desenleri ile de dikkat çekmektedir. Farklı renk ve desen tasarımlarına sahip olan şal ve fular modelleri ile kombinlerinizi hareketlendirin.

 

Kadın Şal Modelleri

 

Kadın şal modelleri açık kadınlar için omuz aksesuarı olarak kullanılırken, tesettürlü kadınlar için başörtüsü olarak kullanılmaktadır. Farklı desen ve yapıları ile dikkatleri üzerine çeken modelleri sayesinde kombinlerin sevilen parçaları olmaktadır. Tek renk tasarımlarına sahip şal modelleri ile şık kombinlere oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek renkli şal modelleri ile kombin yapmak daha kolay olmaktadır. Özellikle siyah şal en sevilen ve sık kullanılan şal modellerinden olmaktadır. Şal modelleri tesettürlü kadınlar için daha çok önem arz etmektedir. Kombinlerin tamamlayıcı parçalarından olması sebebiyle önem verilen detaylardan olmaktadır. Bu sebeple de kalite ve tarzı daha çok ön planda tutulmaktadır. Kadın şal çeşitleri, ipek, keten, pamuklu, krep şal, koton gibi kumaşlardan üretilmektedir. Ayrıca, şal modelleri terletmeyen kumaş, kaymaz kumaş, kırışmayan kumaş yapılarında olabilir. Özellikle kaymayan kumaş yapısına sahip olan ürünler kullanım açısından kolaylık sunmaktadır.

 

Kadın şal modelleri yazlık ve kışlık olarak ayrı zamanlara göre üretilmektedir. Kışlık olarak üretilen şal modelleri kalın yapıları ile sıcak tutma özelliğine sahip olmaktadır. Kış aylarında kullanmak için, polar, yün ve örgü şal modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarına geldiğimizde ise pamuklu şal modelleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Şal modellerine baktığımızda her yaştan kadına hitap edecek tasarımlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Desenleri ve renk seçimleri ile farklı tarzlara hitap edebilen şal modelleri geniş çeşitliliğe sahip kadın aksesuarlarından birisi olmaktadır. Şal modelleri kalite olarak da farklı alternatiflere sahip olmaktadır. Farklı markalar tarafından tasarlanan şal modelleri kalite olarak da farklılık göstermektedir. Şal modelleri klasik, spor, retro gibi her tarza hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Size de bu tasarımlar arasından tarzınızı en iyi yansıtan ürünü seçmek kalır. Yaz aylarında sık kullanılan şifon şal tasarımları kadınların en sevdiği alternatiflerden olmaktadır. Kış aylarının en çok tercih edilen şal tasarımları ise triko şal modelleri gelmektedir. Şal tasarımları, eşarp ve fular modellerine oranla daha uzun yapıda olmaktadır. Bunun yanısıra farklı alternatiflerle kullanmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Çeşitleri çok olması sebebiyle seçimlerinizde, kumaşı, dokusu, renk ve desenlerine bakarak tercihiniz yapabilirsiniz. Sade tasarımlı şal modellerini broşlar yardımı ile hareketlendirebilir ya da gösterişli olmayı seviyorsanız renk ve desen olarak iddialı tasarımlardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Şal modellerinin oluşturulan kombinler üzerinde olumlu etkileri olmaktadır.

 

Şal modelleri, özellikle tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen aksesuarlardan bir tanesidir. Krep şal tercih eden tesettürlü kadınların yeni trendi ince caz şal ürünleri ile kombinleriniz daha şık duracak. Pamuklu şalların yerini alan ince caz şal modelleri, geniş renk seçeneği ile kullanıcılarına renkli kullanım alternatifleri sunuyor. En sevilen renklerin kullanıldığı ince jaz şal modelleri, kullanımı oldukça pratiktir. Sitemizde bulunan şalların renk seçenekleri, vizon, gül, somon, pudra, antrasittir. Tercih edilen renklerin kombinlemesi de oldukça kolaydır. Hafif ve ince bir yapıya sahip olduğu için rahat hissetmenize yardımcı olur. Standart ölçüde üretilen şal modellerinin ön kısmı kolay şekil alabildiği için çoğu kadın tarafından tercih edilmektedir. Şalların boyutu,75x200 cm dir.

 

Tesettürlü olmayan kadınlar tarafından da kullanılır. Hafif bir yapıya sahip olduğu için kullanırken size zorluk çıkarmaz. Kıyafetinize uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Şık bir tasarıma sahip olduğu için size her zaman havalı ve cool gösterebilir. Bunu özellikle seçilen renk tonları ile sağlayabilir. Tarzınızı yenileyebileceğiniz ve rahatça kullanabileceğiniz ince jaz şal modellerini her mevsimde kullanabilirsiniz. Mevsim sınırının olmaması ve her mevsim kullanılabilir olması size kullanım alternatifi sağlayabilir. Krinkıl jazz şal olarak da bilinen bu şallar, ütü istemez. Yani kullanmadan önce ya da yıkadıktan sonra ütüleme işlemi yapmanıza ihtiyaç duymazlar. Böylece en acil zamanlarda bir de ütü yapma derdiniz olmaz. Genel olarak her anlamda kullanımı pratik ve en çok tercih edilen şal modelleri arasındadır.

 

Kadın Fular Modelleri

 

Kadınların en sevdiği aksesuarlarından birisi fular modelleri olmaktadır. Kadın fular modelleri renkli seçenekleri ve değişik desenler ile küçük yapılara sahip ama büyük etkiler yapan sevilen aksesuardır. Fular modellerini boyun bağı olarak, saç aksesuarı olarak, çanta aksesuarı olarak, bilek bağı olarak pek çok alternatifler ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle uzun bir dönemdir moda trendlerinde yer ala saç aksesuarı olarak kullanmak fular modellerinin sevilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Farklı şekillerde kullanılabilen fular modelleriyle; at kuyruğu, örgü ya da saçınızı açık bırakmak koşulu ile tek bir ürün ile farklı farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Çanta aksesuarı olarak kullanmak da fularların kullanım alanlarından bir diğeri olmaktadır. Çantaların fermuar detayına ekleyeceğiniz bir fular ile birlikte hareketli bir çanta modeline sahip olabilirsiniz. Klasik kullanımı olarak boyun ve bilek bağı olarak kullanmak da fular modellerini değerlendirildiği alanlardan olmaktadır. Ayrıca, pantolonların kemer askılarına takılarak da fularlarınızı değerlendirebilirsiniz. Özellikle boyun bağı olarak kullanmak fular modelleri için en sık karşılaşılan durumlardan birisidir. Geçmişten günümüze fular kullanımında en sık kullanılan klasikleşmiş bir kalıp olarak modada yer edinmiştir bu durum. Fular modelleri uç kısımlarına eklenen boncuklu, püsküllü tasarımları ile şık bir görüntü oluşturmaktadır. Fular modelleri renk seçimi noktasında da canlı renklere sahip tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Renk seçimleri konusunda belirli bir kısıtlama olmayan fular modelleri ile şık kombinlere imza atabilirsiniz. Desen tasarımları olarak, blok renk geçişleri, etnik desenler, çiçek motifleri, hayvan figürleri ile dikkatleri çekmektedir. Fular modelleri özel tasarım desenler ile de tasarlanmaktadır. Sevdiğiniz bir figüre fular modelleri üzerinde görebilirsiniz. Özellikle Atatürk tasarımları en sevilen ve göz önüne çıkan ürünler olmaktadır. Kırmızı, siyah, beyaz alternatifleri ile üretilen Atatürk figürlü fular modelleri ilgi çekici modellerden olmaktadır.

 

Fular modelleri her mevsim kullanabileceğiniz aksesuar detaylarından birisidir. Yaz/kış kombinlerinizde fular detaylarına yer verebilirsiniz. Renkli ve canlı desenler ile yaz kombinlerinizde uyumu yakalarken, soft ve koyu renk ağırlıklı modeller ile kış kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fular modelleri ile çok sade kombinlerinizi dahi hareketlendirebilirsiniz. Bu konuda fular modelleri basit yapıda görünseler bile etkileri büyük olmaktadır. Siyah bir bluz ve siyah pantolon birlikteliğini canlı bir fular kullanarak ya da klasik bir fular modeli ile tamamlayabilirsiniz. Fular modellerinin farklı kullanımlarının olması ve her şekilde şık bir görüntü oluşturması işiniz kolaylaştıran bir detay olabilir. Kıyafetlerinizin tarzına uygun olacak şekilde kullanabilme kolaylığına sahipsiniz. Sade kombinleriniz için çok renkli ya da desenli fular modellerini tercih edebilirsiniz. Kıyafetleriniz daha çok göz alıcı parçalardan oluşuyor ise tek renkli ve desensiz modellere yönelebilirsiniz. Her türlü kombinlerinizde fular kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Fular modelleri özellikle kadınlar tarafından tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Farklı renklerin kullanıldığı fular modelleri, özellikle etnik desenleri ile ilgiyi üzerine çekiyor. Sarı etnik desenli fular, %100 polyester kumaştan üretilmiştir. İsterseniz boynunuza takarak kombinleyebilirsiniz ya da saç aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Çoklu kullanım alanına sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.