Sweatshirt
₺349,99 KDV Dahil
₺388,88 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Sweatshirt
₺299,99 KDV Dahil
₺333,32 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Sweatshirt
₺219,99 KDV Dahil
₺244,43 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Sweatshirt
₺439,99 KDV Dahil
₺488,88 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Sweatshirt
₺439,99 KDV Dahil
₺488,88 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Sweatshirt
₺439,99 KDV Dahil
₺488,88 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30
Sweatshirt
₺219,99 KDV Dahil
₺244,43 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
30

Kadın Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Sweatshirt, birçok farklı modeli ve deseni bulunan bir tür üst giysisidir. Son zamanlarda sweatshirte olan ilgi oldukça artmıştır. Yaz, kış her mevsim giyilebilen sweatshirtler oldukça rahattır. Yaz için kısa kollu modelleri bulunmaktadır. Kış için ise hem uzun kollu hem de kapüşonlu olarak seçeneklere sahiptir. Her elbise dolabında mutlaka bulunun bir giysi türüdür. 

Kadınlar için ve erkekler için farklı modelleri bulunmaktadır. Genellikle pamuk, polyester, pamuk polyester, pamuk kaşmir, polyester elastan karışımı kumaşlardan imal edilmektedir ve kumaş seçimi giyileceği mevsime göre değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında hava sıcaklıklarından kaynaklı pamuklu ve rahat olan kumaşlar tercih edilmektedir. Sweatshirt modellerine şu şekilde örnek vermemiz mümkündür;

 • Oversize Sweatshirt,
 • Kapüşonlu Sweatshirt,
 • Fermuarlı Sweatshirt,
 • Siyah Sweatshirt,
 • Tesettür Sweatshirt,
 • Beyaz Sweatshirt,
 • Kahverengi Sweatshirt,
 • Baskılı Sweatshirt,
 • Uzun Sweatshirt,
 • Gri Sweatshirt,
 • Mor Sweatshirt,
 • Kırmızı Sweatshirt,
 • Salaş Sweatshirt,
 • Kışlık Sweatshirt Kadın,
 • Yazlık Sweatshirt Kadın,
 • V yaka Sweatshirt Kadın
 • Uzun kollu ince Sweat Kadın.

Sweatshirtler oldukça rahat ve spor bir giysi olduğu için kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sweatshirtlerle hem spor hem şık kombinler yapılmaktadır. Bu yönleriyle her ortama uygun bir Bayan Sweatshirt bulmak mümkündür. Son zamanlarda moda olan bir diğer model ise hoodie sweatshirttür.

Hoodie sweatshirtler genelde yüzü kapatan bir kapüşon ve en az iki beden büyük görünümlü bir yapıya sahiptir. Normal Sweatshirtlerle hoodie sweatshirtlerin farklarını şu şekilde gösterebiliriz; Sweatshirtler rahat kesimli ve kişiye rahat hareket edebilme şansı vermektedir. Hoodie sweatshirtleri ayıran en önemli fark ise büyük bir kapüşona sahip olması ve aşırı bol olmasıdır. Daha çok asi ve farklı bir tarza sahiptirler. Bu nedenle özellikle gençler tarafından fazlaca tercih edilmektedirler. 

Kadın Sweatshirt Fiyatları?

Kadın Sweatshirt modelleri ve fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Alınacak olan sweatshirtün yazlık veya kışlık olması fiyatı etkilemektedir. Ayrıca yine alınacak olan Sweatshirtün uzun veya kısa oluşu ya da hangi kumaştan yapıldığı fiyatı etkilemektedir. Sweatshirtün kesimi de fiyatı doğrudan etkileyen başka bir faktördür. Çok tercih edilen kesimlerin fiyatları daha yüksektir. 

Son dönemlerde moda olan oversize yani salaş sweatshirtle ise diğerlerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Sweatshirtü almak istenilen ortamda fiyata etki eden bir başka faktördür. Fiyatlar mağazalarda daha yüksek olurken internet satışlarında daha uygun olmaktadır. Renk ve üzerine yapılan baskı olarak birçok model mevcuttur. Bu modellerde de fiyat farklılığı olmaktadır. Hemen hemen herkesin alabileceği sweatshirtler çok yüksek fiyatlara sahip değillerdir.

Kadın Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Rahatlığından ve her kıyafetle uyum sağlamasından dolayı swearshirtler vazgeçilmez haline gelmiştir. Hemen hemen herkesin dolabında an az 2 adet sweatshirt bulunmaktadır. Sweatshirtler istenilen her parçayla kombinlenebilir. Sweatshirt kombinleri için verilecek örnekler şu şekildedir.

 • Kot Pantolon Sweatshirt Kombini: Sweatshirtler genelde spor parçalar olduğu için kot pantolonlarla çok fazla Kombinlenir. Kot pantolon üzerine daha çok kısa parçalar tercih edilmektedir.
 • Tayt Sweatshirt Kombini: Tayt üzerine giyilen sweatshirtler yaz kış olukça tercih edilen parçalar arasındadır. Uzun kollu ve kısa kollu sweatshirtler tayt üzerinde oldukça tercih edilmektedir. Taytların üzerine daha çok boyu uzum sweatshirtle tercih edilmektedir.
 • Etek Sweatshirt Kombini: Eteklerin üzerine hem boyu kısa hem boyu uzun iki tercihte yapılmaktadır. Yazlık ve kışlık eteklerle mevsime göre uzun kollu veya kısa kollu tercihler yapılabilir.
 • Şort Sweatshirt Kombini: Daha çok yaz aylarında tercih edilen şort sweatshirt kombini hava şartlarına göre kış günlerinde de giyilebilmektedir.

Sweatshirtleri farklılaştırmak mümkündür bunu şu şekillerde yapabiliriz;

 • Sweatshirtler sadece spor kıyafetler değillerdir. Ofis ortamında çalışan kişiler için de uygun bir tercih olabilmektedir. Bunu kalem etek üzerine sweatshirt giyilerek yapmak mümkündür.
 • Sade ve düz sweatshirtler renkli ve büyük kolyeler takarak ilgi çekici hale getirilebilir.
 • Dar sweatshirtleri bol ceketlerle giyerek daha havalı bir görünüme kavuşturmak mümkündür.
 • Sweatshirtlerin içerisine gömlek giyilerek ve gömlek yakası dışarı çıkarılarak farklı bir tarz haline dönüştürülebilir.
 • Kolları volanlı ve hareketli sweatshirtler için altına daha düz parçalar tercih edilerek sade bir görünüm sağlanabilir.
 • Oversize sweatshirtlerin beline kemer veya aksesuar takılarak sofistike bir görünüm elde edilmiş olur.
 • Düz bir sweatshirtin üzerine farklı rozetler ve amblemler takarak kolej ceket modasıyla uyum sağlanabilir.
 • Uzun sweatshirtleri elbise şeklinde kullanmakta hem kullanım alanını genişletir hem de farklı bir stil oluşturulmaktadır.
 • Sweatshirtler kendi renginden zıt renklerle kombinlenerek ilgi çekici hale getirilebilir.

Kadın Sweatshirt Kaç Derece de Yıkanır?

Birçok farklı renk ve tasarımdan oluşan swearshirtleri doğru yıkamak oldukça önemlidir. Sweatshirtler renklerine göre renkli ya da beyaz çamaşırlar yıkanmaktadır. Renkli veya beyazlarla yıkanan sweatshirtler için uygun deterjanı kullanmakta oldukça önemlidir. Bu şekilde giysinin ömrü uzayarak kullanım süresini uzatmaktadır. 

Çok sıcak sularda yıkamak sweatshirtin renginin solmasına sebep olabilir. Genellikle 30 derece de yıkanması tercih edilmelidir. Kumaş türü ne olursa olsun 30 derecede yıkamak her kumaş için sağlıklı yıkama derecesidir. Kalıcı ve yoğun lekeler söz konusu olursa bu durumda leke çıkarıcı ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Fakat bu yöntemler doğru şekilde uygulansa bile bir süre sonra sweatshirtin renginin solmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle en uygun yöntem kuru temizleme yöntemidir. Kuru temizleme de kıyafetlere su ve sabun temas etmediği için ömrü daha uzun olmaktadır.

Kadın Sweatshirt Çekme Yapar mı?

Swearshirtler farklı farklı kumaşlarda üretilmektedirler. Fakat kumaşı ne olursa olsun uygun olmayan sıcaklıklarda yıkanan sweatshirtler çekme yapabilmektedir. Sadece çekme yapmakla kalmayıp yanlış sıcaklıklarda da yıkanan sweatshirtler aynı zaman da genişleyip yapısında bozulabilmektedir. 

Sweatshirtlerin çekme yapmaması ve renginin solmaması için ters çevirerek 30 derece de çamaşır yıkama torbasına konularak yıkanması gerekmektedir. Alınan sweatshirtin genellikle etiketinde yıkama talimatları bulunmaktadır. Yıkama talimatına bakılarak yıkama yapıldığı sürece herhangi bir çekme söz konusu değildir. Kumaşa göre çekme oranı da değişebilir örnek olarak;

 • Pamuklular ve pamuklu-polyester karışımı kumaşlar kolayca küçülür.
 • Suni ipek ve naylon gibi kumaşlar çekmez.
 • Yünlü kumaşlar sıcak suda fazla çekmektedir.

Kadın Sweatshirt Tesettürlüler İçin Uygun Mudur?

Sweatshirtler kadın erkek ayrımı yapmadan her insanın giydiği giysilerdir. Farklı tarzlardan oluşan sweatshirtler her kesimden insana hitap etmektedir. Giyim tarzı ne olursa olsun genellikle uygun bir Sweatshirt bulunmaktadır. Sweatshirtler tesettürlü kadınlar tarafından da tercih edilmektedir. Bu tarz sweatshirtlere tunik sweatshirt adı verilmektedir.

Tesettürlü kadınlar giyim tarzı olarak daha çok uzun sweatshirt tercihi yapmaktadır. Altına giyilen bol ya da dar pantolonlarla uyum sağlayan uzun sweatshirtler oldukça uygun bir tarz oluşturmaktadır. Aynı zamanda sweatshirtleri şık bir şekilde de kombinlemek mümkündür. Sweatshirtün üzerine takılacak bir kolye veya fular sweatshirtin daha şık olmasını sağlamaktadır. Tesettür sweatshirtler her yaştaki kadınlar taraf tercih edilmektedir. Tesettürlü kadınlar genelde bol sweatshirtleri tercih edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.