1 2 >

Büstiyer

 

Büstiyer, ceket ve gömlek gibi giysiler ile birlikte kullanılan askılı ve askısız seçeneklerinin olduğu kadın iç giyim ürünlerine verilen addır. İlk ortaya çıktıklarında günlük kullanımlardan ziyade özel anlarda abiyeler ile ya da gelinlik modelleri ile birlikte kullanılırken, günümüzde kombinlerin aranılan parçası olmayı başarmaktadır. Büstiyer hem sütyen hem korse görevi görebilen ürünler olmaktadır. Bedeni saran yapıları ile bel oyuntusunu ön plana çıkaran büstiyer modelleri farklı tarz denemeyi seven kadınların öncelikli tercihleri olmaktadır. Renkleri ve modelleri ile feminen bir görüntü oluşturan kadın büstiyer modelleri ile kombinleriniz daha fazla iddialı olacak. İddialı olmayı seven kadınların en sevdiği giyim ürünleri olan büstiyerler ile şıklığınızı taçlandırın. Birbirinden şık tasarımları ile kadın büstiyer modellerine butikburuc.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kadın Büstiyer

 

Kadın büstiyer çeşitleri kendi arasında, dantelli büstiyer, spor büstiyer olarak ayrılmaktadır. Özellikle dantelli büstiyer modelleri son dönemlerde trendlerin en hızlı yükselen giyim parçaları olmaktadır. Dantelli büstiyer modelleri farklı tasarımları ile kadınların gözdesi olmayı başarmaktadır. Dantelin kattığı ağır havası ile birleşen büstiyer kalıpları ile ortaya göz alıcı parçalar çıkmaktadır. Dantelli büstiyer model seçenekleri, etkileyici sırt detaylarının yanı sıra, cesur göğüs detayları ile dikkat çekmektedir. Üçgen kalıp olarak üretilen kadın büstiyer modelleri ile etkileyici görünüme kavuşmaktadır.

 

Rahat ve şık kombinler için en etkili parçalar kadın büstiyer modelleri olmaktadır. Büstiyer modelleri her yeni sezonda farklı detaylar ile trendlere girmeyi başarmaktadır. Başlı başına cesur ve iddialı tasarımlar olan büstiyer modelleri, özel anlar için üretilen modellerde bambaşka etkiler yakalanmaktadır. Kıyafetlerin içinde giyildiği kombinlerde kullanılan parçalar ile bütünlük oluşturması ile de hoş bir görüntü elde edilmektedir. Standart beden seçeneğine sahip olmanın yanı sıra geniş beden aralığında tasarımlara da sahip olan büstiyer modelleri, büyük beden giyimde de sıklıkla tercih edilmektedir. Büstiyer modelleri kendi içerisinde farklı kalıp ve kumaşlara sahip olsa da ortak yanları konforlu kullanım kolaylığı sunmasıdır. Korse görevi gören büstiyer modelleri daha çok gelinlik ve abiye modelleri için özel olarak üretilmektedir. Gelinliğin daha iyi durması için kullanılan büstiyer modelleri vücudun estetik bir görüntüye kavuşmasına katkı sağlamaktadır. Renk seçenekleri olarak farklı alternatiflerinin bulunması sayesinde gelinlik modeline uygun rengi seçme şansına da sahip olabilirsiniz. Büstiyer modelleri askılı ya da straplez yapılarda tasarlanmaktadır.

 

Büstiyer Fiyatları

 

Üst giyim unsurları içerisinde bulunan kaliteli ürün örnekleri, hem şık tasarımlar hem de avantajlı örneklerle karşınıza gelmiştir. Alışverişi kolaylaştıran ve ekonomik fırsatları ayağınıza getiren büstiyer fiyatları, insanların alışveriş konusunda cesaretli olmasına yardımcı olmuştur. Özellikle yazlık tercihler konusunda cesur kadınların ürün örnekleri ekonomik fiyat bütünlüğü ile ortaya çıkmıştır.

 

Fitilli ip askılı modellerin yanı sıra, sporcular için tercih edilen kaliteli ürün seçenekleri, gerçekten dikkat çekiyor ve göz kamaştırıyor. Yine desenli yapısı ve sade görüntüsü ile pek çok modeli bu kategoride değerlendirmek söz konusu olmuştur. Yaz mevsiminin iddialı tercihlerini gördüğünüz koşullarda, gayet sağlıklı ve kaliteli ürünler sizin için yeni bir fırsat oluşturuyor.

 

Büstiyer Modelleri

 

Büstiyer modellerini gömlekler ile birlikte kullanabilirsiniz. Kadın giyim ürünleri arasında cesur ve iddialı tasarımlar ile dikkat çeken kadın büstiyer modelleri ile kombinler daha özel olmaktadır. Günlük kullanımdan ziyade özel anlarınızda kullanıldığında etkisi büyük olmaktadır. Bu sebeple kadın büstiyer modelleri, ilk etapta iç giyim ürünü olarak adlandırılsa da üst giyim olarak daha çok kullanılmaktadır. Tasarımlarının şık ve göz alıcı niteliklere sahip olması sayesinde, her alan için kullanımına uygun olan büstiyer modelleri kullanıcılarını bekliyor. Tek kullanımlarına oranla, kış aylarında daha fazla kullanım alternatifine sahip olmaktadır. Model çeşitliliği açısından da fazla seçeneği içerisinde barındıran kadın büstiyer modelleri ile kombinler daha hareketli ve etkili olmaktadır. Geniş beden aralığına sahip olması ile de kadınların birçoğuna hitap etmektedir. Farklı vücut yapılarına uygunlukları ile dikkat çeken büstiyer modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Günlük kullanım için ayrı, özel günler için ayrı olarak tasarlanan büstiyer modelleri bulunmaktadır. Özel anlarınızda size eşlik etmesi için, pul, payet, dantel, boncuk ve taş detayları ile süslenmektedir. Bu özel tasarımlara sahip büstiyer modelleri ile davetlerde gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Sezon trendlerine bakıldığında, büstiyer modellerinin kahverengi gibi sıcak tonlarda renklere sahip olduğu gibi, kırmızı ve siyah gibi klasik renkler ile de tasarlanmakta olduğu görülebilir. Son zamanların en sevilen üst giyim ürünlerinden birisi olan büstiyer modelleri, kolay kombinlenmeleri ile de ayrıca sevilen parçalardır. Büstiyer modellerini kombinlerinizde tercih etmek istediğinizde dikkat edeceğiniz en önemli nokta, uyumlu olmasıdır. Büstiyer modelleri başlı başına iddialı tasarımlara sahip olduğu için birlikte kullandığınız diğer parçaların daha sakin yapıda olması doğru uyumu yakalmanızı sağlayacaktır. Aksi halde şık olmak yerine her biri ayrı ayrı dikkat çeken ürünler sayesinde karışık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

 

Kadın büstiyer modelleri farklı detaylar ile göz alıcı görüntülere bürünebilen giyim ürünlerinden birisidir. İp, dantel, taş, sim, payet gibi pek çok detayın kullanılmasına uygun olan yapıları sayesinde farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Dantel detayları en sık kullanılan detaylar olmak ile birlikte ip detayları da sıklıkla kullanılmaktadır. Çapraz birbirine geçmiş ip detayları ile hareketlendirilen büstiyer modelleri kombinlerin göz alıcı parçası olmaktadır. Göğüs kısmında ya da omuz dekoltesi olarak kullanılan ip detayları alternatifler arasında yer almaktadır. Dantel detayı ile birlikte sıklıkla kullanılan ip detaylı büstiyer modelleri şık tasarımları ile göz doldurmaktadır. Büstiyer askılarına ek olarak göğüs kısmında kullanılan ip detayları ile etkileyici modeller çıkmaktadır. Ufak bir detay gibi görünse de ufak bir ip detayına sahip büstiyer modelleri ile kombinlerinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

 

Büstiyer Modelleri ve Fiyatları

 

Şık, rahat ve hareket kabiliyetini destekleyen kıyafetler, genç kadınların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Spor etkinlikleri ve aktiviteler ile birlikte rahatlığı destekleyen ürün örnekleri, aynı zamanda çok şık ve cesur bir kıyafet bütünlüğünü ortaya koymuştur. Büstiyer modelleri ve fiyatları değerlendirilirken göz alıcı modeller ve karşınıza çıkan ekonomik fiyatlar sizi bu konuda yönlendirecektir. Gayet uygun şartlarda ön plana gelmiş ürün fırsatları ve örnek tercihler, sizin için çok kaliteli seçenekler olarak avantaj yaratacaktır.

 

Ürün kalitesine ve fiyatlara yapılan yatırımların iyi bir karşılığını görmek için, en uygun örneklerden destek almak gerekir. Çok uygun fırsatlarla karşınıza gelmiş olan ürün örnekleri, şıklığınızı üst düzeye taşıyacak ve bütçenize uygun avantajlı bir çözüm yaratacaktır. Kadınların her zaman memnuniyetle takip ettiği ürün örnekleri sayfalarımızda size sunuluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.