ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Günlük Ayakkabı

 

Günlük ayakkabılar, adından da anlaşılacağı gibi günün büyük bir bölümünde kullandığımız ayakkabı modelleri olmaktadır. Bu sebeple de birçok kombine uyum sağlayabilen modellere sahip ayakkabı kategorilerinden birisidir. Kadın günlük ayakkabılar en çok kullanılan modeller olmaktadır. Binlerce çeşitli tasarımlara sahip olan günlük ayakkabı modelleri her tarza uygun ürüne sahip olmaktadır. Uzun süreli kullanıldığı için de yapıları en rahat olan ayakkabı modellerinden olmaktadır.

 

Kadınlar her yaptıkları kombin için ayrı bir ayakkabı seçimi yapmayı tercih ederler. Dolayısıyla da her tarz giyimimizi tamamlayacak ayakkabı alternatifini elimizde bulundurmak isteriz. Bazı kadınlar ayakkabı seçiminde şıklığı ön planda tutarken, bazı kadınlar ise rahatlığı daha da ön planda tutarlar. Günlük ayakkabılar ise hangi tarz olursa olsun rahatlığın ön planda tutulması gereken ayakkabı modellerinden olmaktadır. Tüm gün ayağımızda olacakları için ayakkabıların rahat olmaları önemli olmaktadır. Uzun saatler ayakkabının içinde kalan ayaklarımızın sağlık açısından da yapacağımız ayakkabı seçimi önemli olmaktadır.

 

Kadın Günlük Ayakkabı Fiyatları

 

Kadın Günlük Ayakkabı Modelleri

 

Kadın günlük ayakkabı modelleri, sade yapıda olabileceği gibi, farklı detaylar ile hareketlenen tasarımlara da sahip olmaktadır. Toka detaylı ayakkabı modelinin sevenleri olduğu gibi fiyonk detaylarını tercih edenler de vardır. Koyu renkli tasarımlar olabildiği gibi, soft ve açık renk tasarımlar da mevcut olmaktadır.

 

Kadın günlük ayakkabılar da en sık tercih edilen ürünlerden birisi, casual ayakkabı modelleri olmaktadır. Farklı yapıları ve model seçenekleri ile kadınların ilgisini çekmektedir. Rahatlığın ön planda tutulduğu casual ayakkabı modelleri günlük kullanımda ideal seçimler olmaktadır. Genel olarak rugan yapıda olanların tercih edildiği casual ayakkabı modelleri ile modern ayakkabı tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Klasik giyimin vazgeçilmez ürünlerinde olan bu modeller, marjinal giyim tarzını benimsemiş kadınlar için de uygun olmaktadır. Casual ayakkabılar ile yapacağınız kombinler ile modern ve şık bir etki yakalayabilirsiniz.

 

Günlük ayakkabı modelleri kullanılan malzemelerine göre, deri, nubuk ve süet ten üretilmektedir. Günlük ayakkabılar, iç yapıları kadar dış yapılarında da sağlamlığa önem verilmesi gereken ürünlerden olmaktadır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ayakkabı modelleri hem daha sağlam yapıda hem de daha uzun ömürlü olmaktadırlar. Ayakkabı modelleri üretim sırasında yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak ayrılmaktadır. Hepsinin ortak yönü ise şık ve rahat tasarımlar ile ön plana olmalarıdır. Günlük kullanım için üretilen ayakkabılarda önemli olan kaliteleridir. Sağlam yapıda olmaları ve uzun süre kullanım sunmaları için kaliteli malzemelerden üretilmeleri gerekmektedir.

 

Günlük ayakkabı modellerinde klasik görüntü yakalamak için siyah kahverengi, lacivert ve bordo renklerine öncelik verilirken, aynı zamanda daha canlı renklere de yer verilebilir. Bu konuda fazlasıyla geniş renk skalasına sahip olabilen ürün gruplarından olmaktadır. Özellikle yaz aylarına özel olarak üretilen kırmızı, sarı yeşil pembe gibi renkler daha sıcak ve canlı tonları yakalamakta yardımcı olmaktadır. Günlük ayakkabı modelleri şık görünümlerinin yanında rahat kullanım sunmaları sebebiyle de spor ayakkabıların yerini almaya aday ürünler olmaktadır.

 

Kadın Klasik Ayakkabı

 

Klasik günlük ayakkabı modelleri, abartısız şıklık arayışında olan ve daha çok feminenliği ön planda tutan kadınlarca öncelik verilen tasarımlardan olmaktadır. Kadın klasik ayakkabı modeller daha çok sade olarak tasarlanan ayakkabı modellerinden oluşmaktadır. Abartıdan uzak sadece gerekli detay ve renk seçeneklerine yer verilen ürünlerden oluşmaktadır. Bu modellerde sıklıkla bağcık detayına yer verilmektedir. Bunun dışında ayakkabı kumaşın kendisi dışında aşırıya kaçacak detaylara ve desenlere yer verilmeden tasarlanmaktadır. Benimsenen bu sadelik anlayışı, kadınları klasik ayakkabı modellerini tercih etmeye iten en önemli etkenlerdir.

 

Klasik ayakkabılar genelde, siyah, kahverengi, bordo gibi çoğunca koyu renklerden oluşan ürünler olmaktadır. Bunun yanısıra, mevsimsel olarak kısıtlamaya tabi olmadan yaz/kış kullanıma da uygun olan modellerdendir.

Kadın Casual Ayakkabı

 

Casual kelime manası olarak günlük anlamına gelmektedir. Rahatlığına düşkün kadınların en sevdiği modellerden birisi de kadın casual ayakkabılar olmaktadır. Modern hava yakalamak isteyen kişilerin öncelik vereceği modellerden olan casual ayakkabılar, takım elbiseler ile özdeşleşen ayakkabı modellerinden birisidir. Havalı bir görüntüye sahip olmak isteyen kişilerin öncelikli tercihlerinden olan casual ayakkabılar, kaliteli ve cazip modelleri ile göz doldurmaktadır. Seçeceğiniz ayakkabı modelinin ilgi çekici olması sizi bir adım öne taşıyacaktır. Göz alıcı kombinler ile kullanılan casual ayakkabılar, istenilen etkiyi daha kolay yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca, takım elbiseler ile kullanıldığında ofis ortamına da uygun olmaktadır. Casual ayakkabı modelleri kadın erkek herkesin sevdiği modellerden birisi olmaktadır. Farklı tasarımlar ile her geçen gün daha çok kullanıcı ile buluşmayı sürdürmektedir. Bazen iş hayatının getirisi olarak klasik giyime zorunlu yönelimler olabilmek ile birlikte, bazen ise bu tamamen kişinin kendi tercihi olabilmektedir. İki durumda da kurtarıcı parçalar casual ayakkabı modelleri olmaktadır.

 

Marjinal tarza sahip kadınlar için de kadın casual ayakkabı modelleri sevilen ürünlerden olmaktadır. Standart kalıplara dâhil olmak istemeyen kadınların istedikleri etkiyi yakalamalarında en büyük etkiyi casual ayakkabılar yansıtmaktadır.

 

Casual ayakkabı modelleri içerisinde spor giyim sevenlere hitap eden seçenekler de mevcut olmaktadır. Sneaker türüne dâhil olan bu modeller içerisinde olan, bağcıklı, lastikli, fermuarlı, cırt cırt detaylarına bu ürünlerde sıklıkla yer verilmektedir. Casual ayakkabı çeşitlerinde rahatlık öncelikli olan nitelik olduğu için topuklu yapıda tasarımlarına pek rastlanmaz. Rugan gibi parlak yapıda tasarlanmalara sahip olmaları da casual ayakkabı modellerini diğerlerinden ayıran özelliklerden birisi olmaktadır. Bu modeller su geçirmez yapıları dolayısıyla kış aylarında kullanmaya da uygun olmaktadırlar. Ayrıca yapılarından dolayı da kaliteli ve sağlam ayakkabı modellerinden birisi olmaktadırlar.

 

Casual ayakkabı modelleri her giyim tarzını uyum sağlayabilecek ürünlerden olmaktadır. Pantolon, etek, elbise klasik tarza sahip her giyim ürünü ile kullanıma uygun olmaktadır.

 

Casual ayakkabı modelleri yapıları sebebiyle boyu daha uzun gösterebileceği gibi daha zarif ve ince bir vücut görüntüsü de sunmaktadır. Casual ayakkabıların terletmez özellikleri sayesinde de spor ayakkabılara oranla daha doğru bir tercih olmaktadır. Casual ayakkabı modelleri sayesinde spor ayakkabının rahatlığı ile terletmez ve hava alan yapıda günlük ayakkabı özelliklerine aynı anda sahip olabilirsiniz. Bu sebeple de iki farklı ayakkabı yerine tek ayakkabı ile bu durumun önüne geçmiş olursunuz. Dayanıklı yapıda olmaları ise artı bir avantaj sizlere sunmaktadır. Ayaklarında rahatsızlıkları olan kişiler için de en ideal günlük ayakkabı modellerinden birisi olabilirler. Bu rahatsızlıkların önüne geçebilir ve gün içerisinde rahat hareket etme özgürlüğüne de kavuşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.