ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Babet

 

Babetler şık yapıları ve konforlu kullanım kolaylığı sunmaları ile karşımıza çıkmaktadır. Giyim tarzını ayakkabıda da yansıtmayı seven kadınlara hitap edecek babet modelleri bulunmaktadır. Göz alıcı ve farklı olmayı seven kadınlar için özel tasarım ürünlerden olan babetler, alışagelmiş ayakkabı modellerinden biraz farklı olmaktadır. Bu tasarımlar renkleri ile ön plana çıkmaktadır. Turuncu, mor, yeşil, mavi gibi canlı renklere sahip bu modeller, ilgi çekmeyi seven kadınlar için birebir ürünler olmaktadır. Özellikle klasik babetlere oranla daha fazla sivri burun yapısına sahip olan bu modeller standart kalıpların dışına çıkmaktadır.

 

İddialı olmayı seven kadınların ayakkabıda kendilerini en rahat yansıtacakları modellere sahip babetler, cesur renkler ve yapıları sebebiyle ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Her detayında gösterişe yer verilen bu modellerde; taş detayları, bilekten bağlamalı, sivri burun detayı hepsi bir modelde toplanabilmektedir. Bilekten bağlamalı modellerin yanı sıra, kayış detayı ile de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

 

Babet Ayakkabı

 

Babet ayakkabılar, topuksuz hafif yapıdaki ayakkabı modellerine verilen addır. Babet ayakkabı modelleri, düz yapıları sebebiyle rahat kullanım kolaylığı sunan ayakkabılardan birisidir. Farklı detaylara yer verilen babet modelleri bu detay seçimlerine göre farklı tarzları yansıtmaktadırlar. Göz alıcı olmayı sevenlere özel taş detaylarının yer verildiği modeller varken, sadelikten yana olanlar için ise daha soft renklerde ve en az detaylandırmaya yer verilen modeller bulunmaktadır. Veya klasik seven kadınların vazgeçilmezi olan siyah, krem, kahverengi renklerinde ve ufak toka detayları her sezon kullanılan tasarımlar olmaktadır.

 

Bu klasik modellerin yanı sıra çok daha farklı tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesine sahip alternatifler olmaktadır. Özellikle de ayakkabı modellerinde sık karşılaşmadığımız renk seçeneklerine de yer verilen gösterişli ürünler babet modelleri içerisinde yer almaktadır. Lila, zümrüt yeşili, su yeşili, turuncu, koyu pembe renklerine babet modellerinde sıklıkla gördüğümüz renk seçeneklerinden olmaktadır. Bu tasarım ürünlerin tasarımlarında da genel olarak sivri burun ve taş detaylı bilekten bağlama kullanılmaktadır.

 

Babet tasarımlarında kullanılan malzemeler deri, süet gibi standart kalıpların yanı sıra örme olarak da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle örgü babet modellerinin sevilmesinde en önemli etken hava alabilen yapıya sahip olması diyebiliriz. Yapıları gereği bu modeller hava aldıkları için terleme yapmazlar, ayrıca ayağı saran yapıları sayesinde de kullanımda kolaylık sunmaktadır.

 

Tüm günü topuklu ve kapalı ayakkabılar ile geçirmek istemeyen kadınların çantalarına attıkları bir babet modeli muhakkak olmaktadır. Özellikle çalışan kadınların bir kısmı bu yöntemi uygulamaktadır. Ofis ortamında ayakkabı değiştirilerek günün daha rahat ve konforlu bir şekilde geçirmek isteyenlerin bir numaralı kaçış planı olarak babetler kullanılmaktadır. Düğünler de babet kullanımına önem verilen alanlardan olmaktadır. Tüm geceyi topuklu ayakkabı ile geçirmek istemeyen gelinlerin, düz yapıları ve rahat kullanım sunması ile öncelikli tercihleri babet ayakkabılar olmaktadır. Taşlı ve beyaz renk tonlarına sahip olan babet modelleri sayesinde de gelinlik modeli ile uyumlu bir seçim olan babetler özel olarak tasarlanmaktadır.

 

Babet Modelleri

 

Kaliteli üretilen babet modelleri zarif görüntüsünün ardında sağlam bir yapıyı barındırmaktadır. Bu sayede dış etkenlerden kolay kolay etkilenmeden uzun vadeli kullanım kolaylığı sunmaktadır. Burada da önemli olan babet seçerken dikkat etmekte fayda olduğudur. Seçim esnasında ne kadar seçici olursanız o kadar rahat aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. Klasik olarak üretilen babet modelleri daha çok sadelikten yana olan kadınlara hitap eden ve belirli bir süresi olmadan her sene üretimde yer bulan modeller olmaktadır.

 

Hem iş hayatına hem günlük kullanıma uygun olan babet modelleri hamile kadınlar için de uygun ürünler olmaktadır. Klasik takım elbiselerin altına tercih edeceğiniz zarif bir babet ile kombininizi rahatça tamamlayabilirsiniz. Her dönemin modasına ayak uyduran babet modelleri, tek renklerden oluştuğu gibi iki rengin uyumundan da oluşan seçeneklere sahiptir. Tarzınızı yansıtabileceğiniz babet model alternatifleri ile hem gün boyu rahat edersiniz hem de tarzınızı yansıtmış olursunuz. Ben her modaya ayak uyduramam diyen kadınlardansanız klasik modeller tam size göre diyebiliriz.

 

Babet modelleri detaylar konusunda zengin alternatife sahip ayakkabı modellerinden olmaktadır. Taşlı, bağcıklı, fiyonklu, düğmeli, zımbalı, tokalı, çiçek motifleri gibi detay çeşitleri oldukça geniş olan babet modelleri genel olarak herkese hitap edecek ürünlerden oluşmaktadır. Bu babet modelleri sayesinde daha hareketli ve renkli kombinleri yakalama imkânı elde edebilirsiniz. Bilekten bağlamalı mint yeşili bir babeti, mom jeanler ve gömlekler ile birlikte kullanarak hoş bir kombin yaratabilirsiniz. Son yılların en sevilen renklerinden olan mint yeşili detayını kullanarak tarzınızı daha kolay yansıtabilme imkanı elde edebilirsiniz.Yalnız taş detayları ile değil fiyonk detayları ile de karşımıza çıkabilen babet modelleri klasik modellerde kullanılan fiyonk detayına oranla daha büyük ve göz alıcı boyutta ürünler olmaktadır.

 

Gösterişten uzak sadece rahatlığa önem veren kadınlar için de özel olarak tasarlanan babet modelleri bulmak mümkündür. Bu modellerde öncelik olarak rahatlık ve konfora ağırlık verilmektedir. Bu sebeple de ayrıntılara boğmadan en sade tasarımlar ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır. Kullanılan malzeme ve de detayların en az oranda tutulduğu bu modellere yönelen önemli bir kesim bulunmaktadır. Bu sayede moda unsuru olmaktan ziyade daha klasikleşmiş kalıp modeller olmaktadırlar. Pantolon modelleri ile olduğu kadar elbiselere de uyum sağlayabilen babetler ile günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

Babet Fiyatları

 

Kadın babet modelleri, tasarımları ile geniş ürün yelpazesine sahip olan ayakkabı çeşitlerinden birisi olmaktadır. Düz yapıya sahip olan babet modelleri, ufak topuk detayları ile de karşımıza çıkmaktadır. Mevsimsel olarak üretilen bu modeller yaz ve bahar aylarında kullanıma uygun tasarımlara sahip olmaktadır. Topuk yapısı olarak hareketleri kısıtlamayacak ölçüde ve ayak yapısına uygun olarak tasarlanmaktadır. Babet modelleri her tarza hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. İddialı giyinmeyi seven kadınlara hitap edebileceği gibi rahatlığa önem verenlere de aynı oranda hitap edebilen tasarımlara sahip ürünler bulunmaktadır. Fiyatlandırma konusunda da yapısı ve kullanılan malzemesine göre farklılık gösteren babet fiyatları, her bütçeye uygun ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Bunun dışında kullanılan desen ve detaylarına göre de fiyatlandırmalara tabi tutulan babet modelleri bulunmaktadır.

 

Yaz aylarının vazgeçilmezleri içerisine adını yazdıran hasır babet modeller, şık ve rahat tasarımları ile beğeni kazanan ürünlerden olmaktadır. Hem günlük kombinlerin hem de klasik kombinlerin tamamlayıcı ürünlerinden olan hasır babet modelleri farklı yapılarda kullanıma sunulan modellere sahip olmaktadır. Her ana uyum sağlayabilen bu modeller kurtarıcı niteliğe sahip ayakkabılardan birisidir.

 

Kadın Babet

 

Kadın babetler uzun süredir moda dünyasında yerini koruyan kadın ayakkabı modellerinden birisi olmaktadır. Her sene farklı bir detay ile ön plana çıkmayı başaran kadın babet modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesine sahip olan kadın babet modelleri, düz taban olduğu ölçüde hafifi topuk yapısına da sahip olabilmektedir. Bu sayede pek çok kadına hitap edebilmektedir. Günlük kullanıma uygun olabildiği gibi akşam gezmelerinde de sizlere eşlik edebilen seçenekler olmaktadırlar. Kadın babetler, taş detaylı, toka detaylı, fiyonk detaylı, zincir detaylı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kullanılan malzeme olarak, süet, deri, rugan olarak tasarlanmaktadır. Kadın babetler, bilekten bağlamalı, çapraz bağlamalı ya da tamamen sade model çeşitlerine sahip olmaktadır. Renk seçenekleri konusunda da oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan kadın babetler ile kombinlerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

Kadın Babet Ayakkabı

 

Ayak sağlığını düşünen insanlar için pek çok farklı ayakkabı modeli var. Özellikle de yüksek topuklu ayakkabıların zaman içerisinde oluşturduğu sorunlar bilinirken, babet ayakkabı kadın modellerinin daha fazla ilgi gördüğü burada ortaya çıkmıştır. Son derece kullanışlı rahat ve estetik olarak iyi bir pozisyonda kendini göstermiş olan kadın babet ayakkabı, kesinlikle doğru ve ideal bir tercihi ortaya koymuştur.

 

Farklı numaralar ve beden ölçüleri ile renkli ve avantajlı ürün seçeneklerini her zaman en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir. Daha çok yaz sezonu için ideal tercihler burada ön plana çıkarken, rahat yürüyüş ve ayak rahatlığı konusunda doğru tercihler size uygun sonuç ve fırsatlar yaratmaya devam edecektir. Burada görmüş olduğunuz estetik ürün seçenekleri, sizin için gayet önemli fırsatlar yaratacaktır.

 

Kadın Babet Modelleri

 

Zarif ve kaliteli tercihler konusunda gerçekten şaşırtıcı ürün sonuçları karşınıza çıkıyor. Estetik, rahat ve pratik olmakla birlikte, fiyat bakımından avantajlı ürün seçenekleri her zaman müşteri memnuniyetine büyük katkı sağlamıştır. Rahat ve şık tasarımları aynı zamanda kalite performansı ile gözden geçirmek gerekir. Burada görmüş olduğunuz kadın babet modelleri, kesinlikle size tarif ettiğimiz muazzam ürün yelpazesini ortaya koymuştur.

 

Son derece zengin ürün seçeneklerinin burada yaratmış olduğu avantajlı yelpaze, kesinlikle size destek sağlayacak ve önemli çözüm fırsatları burada makul bir pozisyonda avantaj ortaya koyacaktır. Ayak sağlığının yanı sıra estetik bir güzelliği düşündüğünüz noktada, babet modellerinin her zaman iddialı ve cazip tercihlerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.