Kadın Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı çeşitleri önemli giyim ihtiyaçlarımızdan birisidir. Günümüzün büyük bir kısmında ayaklarımız ayakkabıların içerisinde kalmaktadır. Sokakta, işte, okulda her yerde her an ayakkabı türevleriniz kullanmaktayız. Kadına ayakkabı modellerine baktığımızda erkeklere oranla daha fazla ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Kadın ayakkabı modelleri, spor ayakkabı, günlük ayakkabı, babet ayakkabı, topuklu ayakkabı, bot, çizme, sandalet ve terlik olarak kendi arasında ayrılmaktadır. Her biri farklı bir kullanımın temsilcisi olan ve kendi aralarında da seçeneklere sahip olan kadın ayakkabı modelleri ile tarzınızı yansıtın. 

Günlük kullanım için babet ve spor ayakkabı modelleri rahat kullanım imkânı vermektedir. Şıklığı yaşamının her alanında ön planda tutmayı seven kadınlar için ise topuklu ayakkabı modelleri en uygun ayakkabı seçeneği olmaktadır.

Spor Ayakkabı Modelleri ile Spor Şıklığı Yakalayın

Spor ayakkabı modelleri, kombinlerin kurtarıcı parçaları olmaktadır. Kombini nasıl bir ayakkabı ile tamamlayacağınızı bilmediğiniz noktada genel olarak spor ayakkabı uygun olabilecek joker parça olmaktadır. Bu anlamda birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip olan spor ayakkabı modelleri ile spor şıklığını yakalayın. Beyaz sneaker ayakkabı ile hareketlendiremeyeceğiniz kombin sayısı oldukça az olmaktadır. Yazlık elbise ve eteklerle, kot pantolonlarla, şort modelleri ile birlikte kullanmaya uygun olan bu modeller her kadının gardırobunda yer verdiği parçalardan olmaktadır. Spor ayakkabı modeller, düz taban ya da hafifi topuk yapısı ile dikkatleri üzerinde çekmektedir. Bağcıklı yapıları sayesinde kullanımları da gayet kolay olan spor ayakkabı modellerini günlük kullanımlar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Renkli tasarımları ile de dikkatleri üzerine çeken kadın ayakkabı modelleri ile kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Kadın spor ayakkabı model tasarımlarında koku ve terleme yapmaya engel olarak astar kullanılmaktadır. Bu sayede tüm gün ayakkabının içerisinde yer alan ayaklarınız hava alacağı için koku ve terleme sorunu olmayacaktır.

Sezonun öne çıkan tasarımlarına baktığımızda canlı renklerin ön plana çıktığını görebiliriz. Beyaz ve siyah spor ayakkabıların canlı renkler ile hareketlendiği yeni sezon ürünlerindendir. Aynı zamanda standart olarak sevdiğiniz sade modeller de her sezon seçenekler arasında yer almaktadır.

Günlük Ayakkabı ile Tüm Gün Rahatlık

Kadın günlük ayakkabılar en çok kullanılan modeller olmaktadır. Binlerce çeşitli tasarımlara sahip olan günlük ayakkabı modelleri her tarza uygun ürüne sahip olmaktadır. Uzun süreli kullanıldığı için de yapıları en rahat olan ayakkabı modellerinden olmaktadır. Kadın günlük ayakkabı modelleri, sade yapıda olabileceği gibi, farklı detaylar ile hareketlenen tasarımlara da sahip olmaktadır. Toka detaylı ayakkabı modelinin sevenleri olduğu gibi fiyonk detaylarını tercih edenler de vardır. Koyu renkli tasarımlar olabildiği gibi, soft ve açık renk tasarımlar da mevcut olmaktadır.

Kadın günlük ayakkabılarda en sık tercih edilen ürünlerden birisi, casual ayakkabı modelleri olmaktadır. Farklı yapıları ve model seçenekleri ile kadınların ilgisini çekmektedir. Rahatlığın ön planda tutulduğu casual ayakkabı modelleri günlük kullanımda ideal seçimler olmaktadır.  Genel olarak rugan yapıda olanların tercih edildiği casual ayakkabı modelleri ile modern ayakkabı tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Klasik giyimin vazgeçilmez ürünlerinde olan bu modeller, marjinal giyim tarzını benimsemiş kadınlar için de uygun olmaktadır. Casual ayakkabılar ile yapacağınız kom binler ile modern ve şık bir etki yakalayabilirsiniz.

Rahat ve Şık Tasarımları ile Kadın Babet Modelleri

Kadın babet modelleri uzun süredir moda dünyasında yerini koruyan kadın ayakkabı modellerinden birisi olmaktadır. Her sene farklı bir detay ile ön plana çıkmayı başaran kadın babet modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesine sahip olan kadın babet modelleri, düz taban olduğu ölçüde hafifi topuk yapısına da sahip olabilmektedir. Bu sayede pek çok kadına hitap edebilmektedir. Günlük kullanıma uygun olabildiği gibi akşam gezmelerinde de sizlere eşlik edebilen seçenekler olmaktadırlar.  Kadın babet modelleri, taş detaylı, toka detaylı, fiyonk detaylı, zincir detaylı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kullanılan malzeme olarak, süet, deri, rugan olarak tasarlanmaktadır. Kadın babet modelleri, bilekten bağlamalı, çapraz bağlamalı ya da tamamen sade model çeşitlerine sahip olmaktadır. Renk seçenekleri konusunda da oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan babet modelleri ile kombinlerinizi yönlendirebilirsiniz.

Kombinlerin Sevilen Parçası Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadın ayakkabı modelleri içerisinde ürün çeşitliliği en fazla olan topuklu ayakkabı modelleri olabilir. Topuk boyuna, modeline, detaylandırmasına, kullanılan malzemesine göre ayrı gruplandırabileceğimiz kadar çok seçeneğe sahip olan topuklu ayakkabılar en sevilen ürünler olmaktadır. Kadın topuklu ayakkabı modellerinin en zor kullanılan stiletto modelleri aynı zamanda en çok talep edilen ürünlerden birisi olmaktadır. Stiletto modelleri, ince topuklu ve sivri burun detayları ile göze çarpmaktadır. Özel davetlerin gözdesi olan stiletto modelleri şık kombinler için de en doğru tercihlerden olmaktadır.  

Topuklu ayakkabı modelleri 7 cm topuk oranından büyük olanlar yüksek topuk kategorisinde yer almaktadır.5 cm topuk ve 6 cm topuk oranları daha standart olarak nitelendirilen boyutlar olmaktadır. Bunlara ek olarak 3 cm topuk oranına sahip olan modeller daha konforlu kullanım imkânı sunmaktadır.

Topuklu ayakkabılar, Oxford topuk, apartman topuk, kalın topuk, platform topuk, kısa topuk yapıları olarak kendi arasında ayrılmaktadır. Ayrıca, bilekten bağlamalı, arkası açık, parmak ucu açık, kalın bant geçişleri gibi farklı detaylandırmalar ile tasarlanmaktadır. Topuklu ayakkabılar renk ve desen anlamında de her tarza uyum sağlayacak çeşitleri ile de göz doldurmaktadır.

Hesaplı Kadın Ayakkabı Fiyatları

Kadın ayakkabıların fiyatı seçilen ayakkabının, modeli, kullanılan malzemesi, markasına göre değişkenlik göstermektedir. Bir ayakkabı kaliteli olduğu oranla aynı şekilde fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Siz de kendinize uygun ayakkabı modellerini inceleyebilir ve uygun gördüğünüz modeller arasından dilediğiniz ürünü ulaşabilirsiniz.

Soğuk Havalar için Kadın Bot ve Çizme Modelleri

Kış aylarının gelişi ile birlikte sıcak havalarda tercih edilen ayakkabıların yerini kalın soğuk havalara uygun modelleri almaktadır. Kış aylarının vazgeçilmez parçası olarak bot ve çizme modelleri gelmektedir. Kadın çizme modelleri, kovboy çizmeleri, kauçuk çizme, diz üstü, western ve yağmur çizmesi olarak gruplanmaktadır. Kadın çizme modelleri arasında siyah ve deri modelleri ön plana çıkmaktadır. Yeni sezon ürünlerine baktığımızda ise western ve kovboy çizmelerinin raflarda yerini aldığı görülmektedir. Özellikle kovboy çizmeleri son dönemlerde sıklıkla adından söz ettiren ürün çeşitleri olmaktadır. Tarzınızı yansıtma noktasında kadın çizme modelleri kurtarıcı nitelikte olmaktadır. Kadın çizme modelleri, süet, eri, rugan tasarımlarına öncelik verilmektedir.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Sandalet ve Terlik Modelleri

Yaz sıcaklarında ayaklarımızı kapalı ayakkabıların içerisine hapsetmek hiç cazip gelmemektedir. Bu sebeple de şık ve rahat tasarımları ile sandalet modelleri öncelikli tercihlerimiz olmaktadır. Son zamanlarda sandalet modelleri taş detayları ile sadelikten ziyade daha göz alıcı tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Bilekten bağlamalı detaylar sayesinde modern bir hava yakalayan sandaletler ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca deri detaylara sahip sandaletler ile de günlük kombinler oluşturabilirsiniz. Kadın sandalet modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda farklı tasarımlar ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

Kadın terlik modelleri son zamanların en sevilen moda trendleri arasında yer almaktadır. Rahat kullanımları ve şık tasarımları ile kadınlardan tam not almayı başarmaktadır. Günlük kullanıma uygun terlik modellerinin yanısıra özel tasarımlar sayesinde şık kombinlerinizi de tamamlayacağınız terlik modelleri de sevilen ürünlerden olmaktadır.  

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.