1 2 3 ... 6 >

Kadın Hırka Modelleri

Her mevsime uygun kadın giyim ürünleri olarak hırka modelleri, şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Yaz-kış kullanıma uygun olan seçeneklerini bulabileceğiniz kadın hırka modelleri sayesinde kombinlerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Fileli tasarımları ile yaz aylarında ön plana çıkan hırka modelleri, kış ayları yaklaştıkça yerini örgü hırka modellerine bırakmaktadır.  Farklı detaylar ile ilgileri üzerine çekmeyi başaran kadın hırka modelleri, hem günlük hem de ofis içerisinde giyilmeye uygun olmaktadır.

Uygun fiyatları dış giyim ürünlerinden olmaları ile de kadınlara kolaylık sunan hırka modelleri hesaplı şıklık için aranılan parçalardandır. Geçmiş sezon trendlerine ek olarak bu sezonda da yenilikler ile askılarda yerini alan kadın hırka modelleri, trendleri yönlendirmeyi sürdürmektedir. Birbirinden çeşitli alternatiflere sahip kadın hırka modellerine butikburuc.com adresinden güvenli alışveriş seçeneği ile ulaşabilirsiniz.

2021 Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka modelleri geçmişten günümüze moda trendlerinde yerini alan önemli giyim parçalarından birisi olmaktadır. Bu sezonda da hırka modelleri kombinlerin aranılan parçaları olmayı başaran giyim ürünlerindendir. Kalın, ince, uzun, kısa yapılarına sahip olmasının yanısıra kullanılan detaylar ile de farklı tarzlara hitap etmektedirler. Hırka modelleri, örgü hırka modelleri, triko hırka modelleri, sakallı hırka modelleri, ekose hırka modelleri olarak üretilen alternatiflere sahip olmaktadır. Bunun yanısıra farklı boy oranları ve beden aralığı sayesinde her kadın için ideal ölçülerde hırka modeli bulma imkânı da olmaktadır. Kadın hırka modelleri bu sezon bahar trendlerinde üst sıralarda yerini almaktadır. Renk renk, desen desen hırka modelleri birçok markanın öncelikli tasarım ürünlerinde öncelikli tercihleri olmaktadır.

Hırka modellerine baktığımızda, her sezon bahar aylarının vazgeçilmezi olarak toprak tonlarına ağırlık verildiği görülmektedir. Bu tonlar her sene kendisine yer bulan klasik renk alternatiflerinden birisidir. Bu sezonun trendlerinde yer alan modellerde ise daha çok renkli tasarımlara öncelik verildiği gözlemlenebilir. Özellikle pastel tonlar bu sezonun en ilgi çekici kadın hırka modelleri arasındadır.  Göz dolduran canlı renkleri sayesinde kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Bunların yanısıra standart olarak kullanılan siyah kahverengi, gri gibi daha soğuk renklere de yer verilmektedir. Özellikle günlük kullanım için ideal olan bu tasarımlar çoğu kombine de kolay uyum sağlamaktadır.

Hırka modellerinde kullanılan detaylar, düğme, kapüşon, cep, yırtmaç olarak karşımız çıkmaktadır. Beli kuşaklı hırka modelleri de bu sezon içerisinde kullanılan ayrıntılardan birisidir.

Kadın Hırka Modelleri ile Kombinler

Kadın hırka modelleri ile hemen hemen her kombini tamamlayabilirsiniz. Pantolonlar, etekler, elbiseler, şortlar, taytlar ile uyumlu olacak bir hırka modeli bulmanız mümkün olacaktır. Kombin yaparken dikkat edilecek noktalardan birisi, kullanmayı seçtiğinizde hırkanın kombinin geri kalan parçaları arasında renk ve tarz uyumunu yakalaması gerektiğidir. Hırka modellerine baktığımızda renk ve yapı olarak farklı tasarımlara sahip olduğu görülmektedir. Bu nedenle de ihtiyacınıza uygun ürünlere rahatlıkla ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Uzun bir hırkayı etek ya da pantolon fark etmeden kullandığınızda, tek bir topuklu ayakkabı ile şık kombin elde edebilirsiniz. Çok da başarılı bir sonuç elde etmiş olursunuz böylece. Uzun hırka modellerinin uyumsuz olacağı kombin nadirdir, çoğu kombininize uzun hırka modellerini dâhil edebilirsiniz. Tarzlarını uygun seçtiğiniz takdirde iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Uzun hırka modelleri ile topuklu ayakkabı, çizme, bot, spor ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Hırka kombinlerinin en sevilen ikilisi mini elbise ve mini etekler olsa gerek. Etek boylarında kullanılan hırka modelleri ile spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle kullanılan etek boyunun hırka boyundan uzun olamaması önemli bir detaydır, aksi halde karışık bir görüntü ortaya çıkabilir. Bahar aylarında ya da kışa geçiş dönemlerinde elbise ve eteklerinizi değerlendirmek için hırka modellerinden yardım alabilirsiniz. Günlük kullanımda da oldukça sık rastlanılan bu kombinler uzun yıllardır tercih edilmekte olup bu sene de devam eden moda akımlarından birisidir. Ayrıca bu akıma şort modelleri de dâhil olmaktadır. Şort kombinlerinizi de hırka modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Kombinlerinizi canlandırmak isterseniz, pembe, turuncu, su yeşili renk seçeneklerine sahip hırka modellerine şans verebilirsiniz. Sade parçalardan seçeceğiniz kıyafetlerinizi renkli hırka modelleri ile canlandırabilirsiniz.  Bu etkiyi yakalamanızı sağlayacak en etkili modeller blok desenlerinden oluşan hırka modelleri olabilir. Her bir blok deseninin ayrı bir renk ile tasarlanması, kombininizin etkisini fazlasıyla değiştirecektir.

Hırka Modelleri ile Tarzını Yansıt

Hırka modelleri, klasik kalıpların dışında yapılarına göre, yarasa kol, oversize, salaş hırka modelleri gibi alternatiflere sahip olmaktadır. Özellikle son dönemlerde rahatlığın ön planda tutulduğu giyim parçalarından birisi hırkalar olmaktadır. Çok kalın yapıda olmayan hırka modelleri bahar aylarında tek başına kullanılırken, kış aylarında mont ve kabanlar ile birlikte kullanılabilir. Bu sayede tek bir ürünü uzun vadede kullanma kolaylığını elde etmiş olursunuz.

Tarzını her an göstermek isteyen kadınlar için bu sezonda yer alan ürünlerden birisi de bohem havasını yansıtan modellerdir.  Bohem tarz olarak bilinen giyim modeli, salaş ve renkli giyim ürünler için kullanılan terimlerdir. Salaş olmaları bu tarzı daha çok sevdiren detaylardan birisi olmaktadır. Tıpkı bohem tarz gibi etnik desenler de yeni sezon hırka modellerinde kendisine yer bulan farklı tasarımlardandır. Etnik desenli hırka modelleri ile bu senenin modasına ayak uydurabilirsiniz.   

Moda Alarmı Kadın Hırka Modelleri

Hırka modellerinde desenler konusunda çok fazla tasarıma sahip ürün mevcut olmaktadır. Özellikle renkli tasarımlardan oluşması, hırka modellerinde kullanılan desenlerin ön plana çıkmasında yardımcı olmaktadır.  Baklava deseni, blok desenler, meyve desenleri ve en sevilenlerden olan bulut desenleri hırka modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Baklava desenli hırka modelleri bu sezon trend alarmı veren tasarımlardan birisidir. Soft ve canlı renk seçenekleri ile tasarımcıların en çok yer verdiği modellerdendir. Aynı zamanda kadınların da en çok talep ettiği ürünler olmayı da başarmaktadır. Geniş, rahat kalıpları sayesinde fazla beden aralığına sahip olması ile her kadına hitap edebilecek parçalardır. Sevilen diğer bir desen ise blok renk geçişlerine yer verilen kadın hırka modelleri olmaktadır. Özellikle canlı renklerin ağırlıklı olarak kullanılması daha ilgi çekici olmaktadır. Blok desenli triko hırka modelleri, parçaların tamamını kapladığı gibi farklı renklerin tek bir parçada kullanılması ile de alternatifler oluşturmaktadır.

Oversize Hırka Modelleri

Rahatlığı seven ve artık bu durumu alışkanlık eden kadınlardan mısınız? Oversize modelleri tam size hitap eden parçalar olmaktadır. Hem rahat hem geniş görünümleri ile kendi başına tarz oluşturacak potansiyele sahip ürünlerdir. Oversize modası her geçen gün giyim sektöründe kendisine daha fazla alanda yer bulan seçeneklerden olmaktadır. Her kategoride yer bulmayı başarmaktadır. Oversize modası, gömlekler, montlar, bluzların ardından şimdi de hırka modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Kadın hırka modelleri ile oversize modası birlikte kullanılması kadınlar için fazlasıyla sevindirici etki yaratmıştır. Rahat giyinmeyi seven kadınlar için kullanım kolaylığı olarak, modaya ayak uydurmayı seven kadınlar için ise yeni bir trend alarmı olması noktasında bu modeller öncelikli olmaktadır. Bu ve daha birçok alternatife sahip olan hırka modelleri bir süre daha bizlerle olmayı sürdürecek gibi gözüküyor. Sizlerde bu akıma ayak uydurabilir tarzınızı daha rahat yansıtabilirsiniz

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.