ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Bot

 

Kadın Bot Modelleri

 

Her tarza her ortama uyum sağlayabilen bot modelleri stilinize en büyük etkiyi sunan ayakkabı modellerinden birisidir. Amacı soğuk havalarda ayakların üşümesini engellemesi olan botlar bunun yanında tarzınızı da yön verici etkileri sağlayan ürünler olmaktadır. Günlük kullanıma olduğu kadar ofis ortamına da uyum sağlayan kadın bot modelleri kadınların kurtarıcısı niteliğinde olmaktadır. Kar ve yağmurlu havalar için ideal olan materyal ve dayanıklılığa sahip olarak üretilen botlar kış aylarının en sevilen ürünleri olmaktadır. Fiyatlandırma noktasında her bütçeye hitap edebilecek tasarımlara yer verilmektedir. Markaya göre fiyatlandırmalara tabi olmaktadırlar. Bot modelleri sahip oldukları farklı tasarımlar ile spor ya da klasik her tarza uyum sağlayabilir özellikte olmaktadırlar.

 

Kadın bot modelleri stil ve materyal olarak farklılıklar gösterebilmektedirler. Klasik, outdoor, günlük, kısa, uzun, düz, topuklu modellerden oluşan bot modelleri arasından tarzınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bot modelleri kullanılan materyallere göre, suni deri, süet, nubuk, rugan seçeneklere sahip olabilmektedir. Bunların dışında son dönemlerde kullanılan kovboy botları da seçenekleri arasında yerini almaktadır. Moda trendlerine baktığımızda ise, topuklu botlar, beyaz botlar, kar botları, bootieler en gözde ürünler arasında yerini almaktadır. Genel olarak bakıldığında bot modellerinde kullanılan renkler, beyaz, siyah, bordo, taba gibi seçenekler arasında olmaktadır. Her kadının tarzına uyumlu bir bot modeli muhakkak bulunmaktadır. Bu anlamda geniş ürün çeşitliliğine sahip olan bot modelleri alıcılarını beklemektedir.

 

Ayrıca outdoor bot modelleri için özel olarak kullanılan su geçirmez yapılar sayesinde yağışlı ve karlı kış aylarını daha rahat geçirebilirsiniz. Bunun yanında taban kısmında kullanılan termo tabanlar sayesinde sıcak tutan özellikte bot modeline de sahip olabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde outdoor bot modelleri, kış aylarının vazgeçilmezi olmayı başarmaktadırlar. Postal model olarak bilinen bağcıklı bot modelleri de son zamanların en sevilen ürünlerinde olmaktadır. Salaş ve sıra dışı tarzların en büyük destekleyici ürünlerinden olan postal modelleri kadınlar tarafından en çok sevilen ürünlerden birisi olmaktadır. Tarzınıza uygun seçeceğiniz bot modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kadın Bot Fiyatları

 

Ucuz Kadın Bot

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.